Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Hány hetes lehetek?

Szerintetek? Hány hetes lehetek?

Figyelt kérdés
Január 26án, február 5én és 8án voltunk együtt a párommal és február 28án teszteltem pozit!Szerintetek hány hetes terhes vagyok?Az utolsó mensire nem lehet alapozni, mert rendszertelen és fogamzásgátló abba hagyása után nem is jött meg!Hátrahajló méhem van!Most szerdán voltam orvosnál ahol hasi uh-val tudta csak megnézni az orvos, mert nem volt neki hüvelyi sőt az sem volt biztos, hogy látni fog bármit is!7mm-es petezsákot látott és azt mondta, hogy ez kb. 4-5 hetes vérzés kimaradás lehet!28án megyek hozzá legközelebb, de lesz egy uh-m jövőhét szerdán is (ez is hasi)!Szerintetek akkor most hány hetes lehetek?

2013. márc. 15. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
7 mm-es petezsák kb 5 hetes terhességnek felel meg
2013. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
három héttel azelőtt eshettél teherbe, hogy a 7mm-es petezsákot mérték. Tehát február 20. körül, plusz-mínusz egy-két nap. (ez öt hetes terhességnek felel meg, de a terhességi heteket úgy számolják, hogy az első két hétben még tulajdonképpen nem is vagy terhes).
2013. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5
2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!