Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megindul korábban a szülés,...

Ha megindul korábban a szülés, melyik kórházba érdemes menni?

Figyelt kérdés
30. hétben vagyok, de szeretnék felkészülni mindenre, Uzsokiba mennék, de ott nincs koraszülött ellátás olyan fokon, hogy azt választanám. Akkor hová megy az ember, mentőt hív és mentő viszi vagy mehet bármelyik kórházba?

2013. márc. 16. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a SOTE 2-n van az egyik legjobb PIC. Én oda mennék.
2013. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de ha nem oda tartozok, mert zuglói vagyok, akkor is bemehetek akármelyik kórházba? :O
2013. márc. 16. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kötelesek ellátni bárhol, ha megindul a szülés.
2013. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jóval idő előtt (mondjuk a 35. hét előtt) indul meg, olyan helyre menj, ahol van PIC, el fognak látni!
2013. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én csak azt tudom leírni,hogy nálunk hogy van ez..Miskolcon fogok szülni,a Semmelweis Kórházban mert területileg oda tartozom,viszont ha a 34. hét előtt indulna meg a szülés akkor a Megyei Kórházban kellene megszülnöm,mert koraszülött osztály csak ott van.Mondjuk valahol ezt sem értem,hogy hogy van,mivel elméletileg a 37. héttől nem koraszülött a baba,akkor a 34. hétre született babát miért tudják ellátni a Semmelweisben és az ettől korábban született babákat pedig miért nem?! :/


32+4 hkm

2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!