Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babám érzi, ha a pocakomon...

A babám érzi, ha a pocakomon keresztül simogatom őt? 24 hkm

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a felé irányuló szeretet minden formáját érzékeli:)
2013. márc. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodom ezen sokszor, van vagy 20 cm zsír a hasamon, :) és utánna a méhlepény, majd a baba.

Ez olyan lehet, mintha engem 2 paplanon át simogatnának.

2013. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érzi, fizikailag is, ha más nem a melegséget, azt a kis nyomást, amikor simized vagy ott marad a kezed! Amúgy én 20 hetes vagyok, de esküszöm, mintha tudná mikor gondolok rá! A múltkor elkezdtem gondolkozni, hogy majd milyen lesz őt a karomba venni, addig egész nap meg se mozdult, és akkor egyből rugdosott.. :D persze ez lehet véletlen is.. de én hiszem, hogy érezte, hogy rá gondolok, és szerintem a simit is így érezheti..
2013. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,azt én is észre vettem,hogy ha róla beszélek az embereknek,elkezd mocorogni :)
2013. márc. 17. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érzi! Jó neki!
2013. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. márc. 17. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Érzi! És tuti, hogy azt is érzi, ha gondolsz rá! Lehet vele így beszélgetni is! Tudományosan bizonyított tény. :)Én mostanában rengeteg ilyet olvasok.

Pszichológusok szerint nagyon fontos, hogy sokat beszélgessünk a babával és osszuk meg a gondolatainkat vele, a negatívat és pozitívat is. Nem kell hangosan beszélve mondani, elég ha gondolatban beszélgetsz vele.

15h km

2013. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!