Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja ég a gyomrom. Mitől...

2 napja ég a gyomrom. Mitől lehet? Mit tehetek ellen? 25 hetes km

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor égett,ez a várandósság velejárója,szedjél Rennie Antacidumot,az segit.
2009. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a diatetikus javasolta,hogy egyek nyers sárgarépát.Nagyon sok volt a savam.Próbáld ki.Nekem segített.
2009. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam a Salvus víz jött be. A terhesség közepe környékén annyira rossz volt a gyomrom, hogy hánytam tőle(amúgy addig egyszer sem hánytam), de ez helyre rakott. Meg próbáltam valami homeopátiás golyót is, már nem emlékszem a nevére, de egy tégellyel szedtem be belőle, azóta rendben vagyok sav ügyben. Bár az utóbbi pár héten megint "fortyogok", de ez már azért van, mert igen csak rugdossa a kisasszony a gyomrom:)

37 hetes pocis

2009. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyers krumpli.

Vagy háztartási keksz.

Hideg tej.

Rennie.

2009. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is rettenetesen égett a gyonrom, az a babám kb 2cm es hajjal született. Azt mondták ettől volt.

Nekem a Rennie és a háztartási keksz vált be viszonylag.

2009. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a Salvus víz jött be!Nem is olyan drága mint a Rennie (1,5l 520ft) és decinként kell inni ha fáj a gyomrod!

Nekem aranyat ér!

Boldog babavárást 15hetes km

2009. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A baba hajától???

Úristen!

2009 van, nem sötét középkor...

2009. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne egyél egyszerre sokat, inkább többször egyél kis adagokat. Nekem ez vált be.
2009. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!