Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Még csak 4 napja csinálom a...

Még csak 4 napja csinálom a diétát, de mindent betartok betű szerint. Viszont az első naptól fogva ég a gyomrom. Néha görcs, néha "csak" sima gyomorégés. Mitől van ez és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2008. jan. 4. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én 1 napig bírtam, mert nekem is égett a gyomrom nagyon.Második nap reggel alig bírtam kiszállni az ágyból, annyira gyenge voltam.Abbahagytam.Azóta eszek mindent csak mértékkel és járok futni.Ezerszer jobb érzés napi 40 perc "szenvedés", mint az egész napi koplalás.Nem akarlak lebeszélni a diétáról, ez csak a saját tapasztalatom ill. véleményem!!
2008. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Azért ég a gyomrod, mert hirtelen drasztikusan lecsökkentetted a bevitt táplálékot. Így még annyi gyomorsav termelődik, mint a régi rengeteg kajához kellene. Mivel most sokkal kevesebb a kaja, a többlet gyomorsav irritálja a gyomrod. Én ezt úgy oldottam meg magamnak, hogy Rennie savlekötőt vettem be ha nagyon égett. Abban nincs kalória, és segít a fájdalmon. Közben a szervezetem megszokta a diétát, és a kevesebb ételhez hozzáállt a savtermelésem. Azóta nem ég a gyomrom.


Sav ellen jó a kenyér és a keksz is, csak ugye azok bekavarnak a diétádba.

2008. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én is picit szédültem az első víznap után, pedig előtte is elég vegásan és egészségesen ettem. Minden szervezetnek idő kell míg átáll. Csak a kitartásodon múlik.
2008. jan. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Én azt mondom, ne add fel. Én most kezdtem el másodszor, tudod minden kezdet nehéz. Eleinte nekem a fejem fájt, állandóan éhes és roppant feszült voltam. Első alakalommal 10 kg-ot adtam le, de nem a szó szerinti és papír forma szerint csináltam. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez nem kínzó tábor, hanem fogyókúra, és igaza volt. Fehérje napon sok tejet ittam, és amelyik napot tartottam, abból ettem ha éhes voltam. Egyébként 2-3 hét elteltével sokkal könnyebb volt és elhagyhattam ezeket a "pótevéseket is". Ennél nekem sokkal rosszabb volt a 3. hónap közepétől. Most 3 hónap pihenés után ismét csinálom, valamivel könnyebben, mint az elsőt. Kitartást kívánok.
2008. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

En harmadjara kezdtem el...az elsot vegig csinaltam es 10 kg-t adtam le. Aztan a kovetkezo forduloban osszel nagyon megfajdult a gyomrom 1 het utan azt mondtam, inkabb eszek es kerek maradok ferjem szeret minden formaban. Most Uj Evi fogadalomkent kezdtem el megint, mire szombaton komoly fogszati problemam akadt, penteken mutenek. Mondtam a dokinak, hogy fogyizom, mi a szisztema...meghallgatott es ezt mondta: az o fia is ducika volt. Aztan vett maganak egy bringat, odafigyelt mit eszik es mennyit, este 6 utan egy falatot sem csak ha elmentek esetleg valahova akkoris valami nagyon konnyu etket vett magahoz. Leadta minden foloslegesen cipelt tulsulyat.

6 evvel ezelott en is igy eltem. Mindennap 45 perc edzessel - 20 perc futas, a maradek nyujtas, gimnasztika, suly miegyeb csak fantazia kerdese. A kajara is odafigyeltem.

Feltettem magamnak a kerdest ha akkor kepes voltam ra, mi a franc van velem most? Miert vagyok lusta? Miert adom fel olyan konnyen? Iden is hanyni akarok majd magamtol a strandon? Esetleg megnagyobb meretu farmert akarok venni?

A doktorno ramparancsolt, hogy penteken meg ne merjek jelenni szedelegve meg a fajdalomcsillpitonak kell a kaja...;o)

Elkezdtem enni ujra. Este 6 utan csak nezem a Kedvesem es a haverjat hogy nyomjak vacsira a bundaskenyeret amit term. en keszitek el...gyalogolok, mert hideg van a bringahoz. Nincs idom ugyanis egyenlore edzeni (napi atlag 10 orat dolgozom).

Nem tudom mennyire segit ez amit leirtam? Ha nem birod, ne csinald mert van mas lehetoseg is. Ha kell batoritas, nyugodtan irj nekem privibe.

Nem hiszek abban, hogy ami szenvedest es diszkomfort erzetet okoz, az jo.

A fogyokura amugyis nagyon nehez es megtartani a sulyt is nagy onuralmat igenyel.

Nagyon egyetertek a masodik hozzaszoloval aki inkabb napi 40 percet fut...mert en mar tulvagyok mind a ketton.

Szep es karcsu 2008-at kivanok es nagyon sok boldogsagot!

2008. jan. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!