Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Digitális terhesteszttel...

Digitális terhesteszttel tapasztalatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ma csináltam ilyen digis tesztet és ezt ìrta ki : 3+

A kérdésem az lenne jó e ez ìgy nem e baj lehet a babómmal,mert csütörtökön maradt el a 28.-napon a mensim és ma vagyok a 31.-napon.Tehát nem 4+ kellett volna jeleznie a tesztnek???? Várom a tapasztalatokat!!!


2013. márc. 17. 16:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy a fogantatást mutathatja ami valóban 3 hete lehetett... Vélemény?
2013. márc. 17. 16:57
 2/7 anonim ***** válasza:
A terhes teszt szerintem a fogantatástól számítva (HCG szint szerint) határozza meg a terhességet. Nem az utolsó mensidet nézi meg (mint a doki) ha nem hogy mennyi hcg van a szervezetedben és ahhoz viszonyít. Ez csak egy gép, pontosabban a doki tud majd válaszolni a méretek, vizsgálatok alapján.
2013. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tájékoztatóban is benne van,hogy 3+ a legtöbb amit kiír .

Ha 20 hetesen csinálod akkor is csak 3+-t ír ki

2013. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok

az is benne van, hogy a fogantatástól számol, a valódi terhesség plusz 2hét

2013. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat. Több, mint 5-hetes. .. :)
2013. márc. 17. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de én nem hallottam róla jókat. Állítólag kevésbé érzékenyek, mint a "hagyományos" társaik, így nem is olyan pontosak. De a lényeg, hogy az eredmény az legyen, amit a legjobban szeretnél. :)
2013. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elég sok terhességi tesztet elfogyasztottam már, és a legmegbízhatóbbnak a 20-25-ös érzékenységűeket tartom. A Predictor Early annak ellenére, hogy elvileg már az elmaradt vérzés előtt 4 nappal kimutatja a terhességet, még akkor sem mutatta ki reggeli első vizeletből, amikor az olcsó drogériás saját márkás már két nappal azelőtt délutáni vizeletből. A digitális rendkívül drága, de igazából ha terhes valaki, akkor egy olcsóbb is kimutatja.
2013. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!