Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. gyerek, hasonló tapasztalatok?

2. gyerek, hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Teszteltem egy pozitIvat, van már egy 2 és fél éves fiam. Amikor mondom egy két ismerősnek, jó páran húzzák a szájukat, hogy inkább el kéne vetetni, mert egy gyereket is nehéz felnevelni. Nálatok is volt ilyen, mert nekem rosszul esik.
2013. márc. 12. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Persze hogy rosszul esik, de nem szabad velük foglalkozni. Mindig vannak olyan kedves emberek, akiknek semmi nem jó. Ha meg elvetetnéd, azzal az indokkal, hogy egyet is neház felnevelni, ugyanezek az emberek kiáltanák rád először, hogy gyilkos vagy, megölted a gyereked, pedig ahol egynek akad, ott a második is elférne.


Ne foglalkozz velük, nem éri meg. Örülj inkább :D

2013. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Persze, hogy rosszul esik, de a hiba nem benned van, hanem abban aki ilyet mond:(((

2013. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi, csak még a családból is kaptuk. Anyagilag rendben vagyunk, bár sokat dolgozik a párom. Igaz segItség nincs, mert nincsenek nagyszülők, de eddig is mindent megoldottunk.
2013. márc. 12. 10:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Ennyi rosszérzésű embert,komolyan... Ne foglalkozz velük!! Boldog babavárást! :)
2013. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mondta a másodiknál,hogy minek,inkább gondoljam meg,vetessem el. Most meg azt se tudja hogy teljen be vele. Engem nem érdekel más,ha férjem és én úgy érezzük,tisztességesen fel tudjuk őket nevelni,akkor senki nem szólhat bele. Sőt! Harmadikat is szeretnék majd idővel,na akkor mit kapunk majd,de a MI életünk! :) Te se foglalkozz ilyenekkel,ti fogjátok felnevelni,nem a rokonság!!Gratulálok! :))
2013. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is második gyerek. 8 hetes vagyok és van egy 2 éves gyerekem. A családból mindenki azt kérdezi, hogy most besikerult? Mondom, hogy nem, terveztuk.

Anyám válasza a terhességre az volt,hogy hát ti tudjátok. Megdobbentem és sz@rul is esett. Sott, még azt is tudta, hogy próbálkozunk.

Mind a ketten dolgozunk. Saját házunkban élunk. Nem vagyunk gazdagok, de kijovunk. Nem tudom, hogy miért akadnak ezen fenn? Amikor mi voltunk kicsik (26 vagyok) természetes volt, hogy 2-3 éven belul jon a kisteso. Nem szeretnék 10-15 év mulva szulni, hogy mindenkinek jo legyen.

2013. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen már rosszul vagyok ebbe a világba mindenkinek ez a mániája,nekünk három gyerekünk van és mást nem hallok ,csak ezt,hogy ebbe a világba három gyerek?,de miért régen 6-7 gyerek volt és sokkal szegényebbek voltak mint most,és mégsem keseregtek .Most meg más nincs,hogy egy gyerek és annak megadni mindent,szerintem ez nem jó.Boldog babavárást , te azt adod meg a gyerekednek amire a legnagyobb szüksége van az a TESTVÉR.
2013. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De kemény! Már ne haragudj, de ez elég durva, jó fej ismerőseid lehetnek! Ne foglalkozz velük, engem is bántana nem kicsit!! Mi a 10. hétben vagyunk, és van egy 2,5 éves kisfiunk és annyira örülünk, hogy lesz tesója!!!! Nem vagyunk eleresztve pénzzel ennek ellenére mindenki velünk örül aki tudja a JÓ HÍRT!
2013. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy 21 hónapos kislányom és most vagyok 11 hetes a kistesóval. Nálunk mindenki örült, hogy lesz kistestvér.

Egy gyermekáldásnak örülni kellene, én mindig azt mondom, hogy ahol 1 gyerek elfér, ott elfér még egy. Igaz, nem kevés pénzből nőnek fel, de erre gondolni sem szabad, hiszen annyi örömöt, szeretetet és élményt adnak! Az meg ha van az embernek egy testvére aki mindig ott lesz neki, felbecsülhetetlen!

2013. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez durva!Szerintem se foglalkozz a rossz megjegyzésekkel.Az én kisfiam pont betöltötte a 2. életévét,mikor teherbe estem.1 hónap múlva jön a hugi,akit már mindenki nagyon vár és nagyon boldogok vagyunk!
2013. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!