Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérgyarmaton melyik a jobb...

Fehérgyarmaton melyik a jobb szülészorvos? Dr. Koperdák Anna vagy Dr. Esze Tamás?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 19:43
 1/10 Sylili válasza:

Részemről Esze doki!:) Pár napja,hatodikán szültem nála a pici lányomat...fogadott orvos volt.

A doktornőről nincsenek jó tapasztalataim...:/

2013. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor inkább hozzá fogok menni, remélem türelmes, és segítőkész doki.


Gratulálok a pici babádhoz! Jó egészséget kívánok!!!

2013. márc. 17. 20:32
 3/10 Sylili válasza:

Köszönjük szépen! :)

Türelmes és segítőkész,minden kérdésre válaszol és még humora is van.Csak ajánlani tudom.

Nektek is jó egészséget,és könnyű szülést kívánok a doktor urral.:)

2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves vagy! Remélem nem lesz semmi gond, most még csak néhány hetes vagyok, és a jövő héten tervezem, hogy elmegyek majd a dokihoz, remélem nem lesz gond!
2013. márc. 17. 20:39
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi hogy itt kérdezek!Mi a véleményed a kórházról?nekem még van 2hetem szülésig,én is ott fogok szülni.A picinek mit kellett vinned a kórházba?(kell neki ruha?vagy csak a hazahozós?)írj itt vagy privibe!Köszi szépen!!!!
2013. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sylili válasza:

Persze,kérdezz nyugodtan.:)

Én vittem magammal pizsamát,hálóinget is,mert az ottani kórházast nem díjazom.:/ A gyereknek vihetsz ruhát,de adnak rá,ha nincs.Viszont azt sokszor hallottam a csecsemősöktől,hogy nincs ruha,kevés a ruha.....szóval az a legjobb,ha viszel a babónak.Pelust,popsitörlőt is csomagolj.Cumisüveg,mellszívó.....hirtelen ezek ugranak be.

Mondjuk ezeket csak a szobatársaimtól láttam,mert az én lánykám a koraszülött osztályon volt....36 hétre született.Ide viszik a császáros babákat is....viszont ide nem lehet ruhát vinni,mert nem steril.Csak pelust és törlőt kérnek.De ha semmi gond nincs,akkor kezdettől veled lehet a picike.Este elviszik fürdetni,meg ha látogatód van,akkor betolhatod a nővéreknek és majd ők mutatják nekik.Ami a nővérkéket és a kaját illeti-ha nem vársz túl sokat,nem fog csalódás érni.:) Apropó:evőeszközöket is vigyél.

Neked is könnyű szülést és jó egészséget kívánok.

2013. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi a választ!
2013. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én Koperdák doktornőnél szültem, és terhességem alatt is hozzá jártam. A szülés alatt, és utána is meg voltam elégedve vele, teljes mértékben. Figyelemmel kísért mindent, sokszor úgy éreztem, hogy túl sok vizsgálatot csinál, de ez csak azért volt, hogy biztosan komplikáció-mentes legyen a várandósságom.

Szerintem jó orvos, ő is.

2013. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem nagyon érdekelne, hogy zajlott esze dokinál a szülés, minden apró részletre kíváncsi vagyok:)
2013. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Dr. Koperdák Annát

egy nagy bénna a feleségemnél millomát álapitot meg utána másik olvotnál ki derült hogy nem az van neki hanem majdnem 3.hónapos terheség nem ajálom senkinek már jó párszor fére nézet mindent

2020. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!