Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vétel után mennyit...

Magzatvíz vétel után mennyit pihentetek?

Figyelt kérdés
Igaz,h csak vízszintesen lehet feküdni?Mennyi ideig van vetélési kockázat?
2013. márc. 18. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak vízszintesen szabad feküdni, mert úgy a legkisebb a nyomás a burkon. Ha ülsz akkor nyomódik, de félig ülő helyzetben is. Én két napot végig feküdtem és utána két hétig is sokat töltöttem fekve. Nagyon féltettem a picit. Két nap alatt sokat javul, de két hét alatt teljesen begyógyul a szúrás okozta heg belül is és a magzatvíz is rendeződik. Nekem a szúrás előtt is voltak már összehúzódásaim és az amnio idejére emelt adag magnéziumot kaptam.
2013. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!


A vízszintest betartottam, ha az nem baj, hogy párna azért van a fejem alatt, de az oldalamra sem merek fordulni...!néha felkelek, enni, inni pisilni stb! a doki azt mondta h csak 1-2 nap fekvés, és 1 hét kímélő életmód, de gondolom az első két hetet, jobb inkább pihenéssel tölteni!

2013. márc. 18. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen érdemes pihenni. Az én orvosom azt mondta, hogy az amnio utáni vetélések többsége azért következik be, mer a kismama nem tartja be a pihenőidőt. Nekem két hét kímélet helyett is többnyire fekvést javasolt az orvos a korai keményedések miatt. Kitartás! Ha megteheted feküdj minél többet.

Az orvosom a feleségével is volt amnion. Ő ezt a vizsgálatot tartja a legbiztosabbnak. Úgy voltam vele, hogyha ő ezt választotta és bevállalták akkor én sem félek. Nem is lett baj. :)

2013. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 18. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2 napig feküdtem,aztán pedig 2 hétig még pihentem de már többet mozogtam és minden rendben volt/van!De sztem az az 1-2 nap fekvés nagyon kell!Vigyázz magatokra!
2013. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


wc, tisztálkodás, evés-ivás erejéig azért Ti is felkeltetek?

2013. márc. 19. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze azért muszáj felkelni. Ennyi mozgás kell is. :)
2013. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!