Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,...

21 hetes kismama vagyok, mindennap 1x van bővebb fehér folyásom, de nem viszket, nem ég. A terhességem előtt is volt. Lehet-e baj?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna a kérdést.

Én is 21 hetes vagyok, nekem is van fehér folyás időnként, de nem viszket, nem ég.

Én úgy tudom, hogy a fehér folyás normális a terhesség alatt, ugyanis ilyenkor savasabb a szervezet, mint alapállapotban, és ezért van ez a fehér folyás.

2013. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Valóban jól írta az első a fehér folyás normális terhesség alatt és tényleg savasabb a szervezet. Én 23 hetes kismama vagyok és nekem is van,de ugyanugy nem ég nem viszket. Nem baj, ne izgulj.
2013. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2013. márc. 18. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A bő folyás teljesen normális, egész terhesség alatt!
2013. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes kismama vagyok és nekem is van minden reggel bő fehér folyásom. A nődoki még korábban írt fel kúpot, amit már elhasználtam, de mivel mindig csak reggel van és nem viszket, nem ég, nem büdös, ezért nem izgulok. Én is úgy olvastam, hogy ez természetesen terhesen.
2013. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes. Akár még vizes is lehet, vagy egy kicsit sárgás. Lényeg, hogy nem viszket, nem büdi és nem kellemetlen.
2013. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha lenne valami fertőzés,az kiderült volna a rákszűrésnél,nem?!
2013. márc. 23. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!