Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez megtörténhet? Így vetélt...

Ez megtörténhet? Így vetélt már el valaki?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka azt álmodtam, hogy beszélgetek valakivel és közben azt éreztem, hogy ez a babó nem az első lesz, mert el fog menni. Egész nap ezen jár az esze. Valaki megérezte így a dolgot, vagy ez csak az én butaságom?
2009. szept. 16. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eléggé megszokta néhány álmom határozni az életemet.Pl.:Idén márciusban megtudtam hogy terhes vagyok,é rá három hónapra azt álmodtam,hogy a 3 éves kisfiam leesett az ablakból,és meghalt,majd a sógórnőm rohan felfelé a lépcsőn szólni,hogy mi történt,de soha nem ért fel.az álom után egy héttel bevéreztem,és a sógórnőméken kívűl,senki sem volt elérhető,aki bevitt volna a korházba,amikor közölte velem az orvos hogy a magzatnak már nincs szívhangja.Tehát ez is elég furcsa,hogy az álmomban is,meg a valóságban is ugyanaz a személy volt jelen.
2009. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyit lefelejtettem, hogy utána felkeltem és egy másodpercre nagyon beleszúrt a hasamba.
2009. szept. 16. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem éreztem meg ilyesmit, szerencsére, de arról már hallottam, hogy terhesség alatt az anyuka hajlamosabb mindenféle hülyeséget összeálmodni. Mióta terhes vagyok, pl. rendszeresen álmodok nagymamámmal, aki tavasszal meghalt, és a régi házunkkal, ahol laktunk.


Szerintem nincs jelentősége, de ez is attól függ, ki milyen babonás.

2009. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szió,a terhesség elején nekem is volt hogy rémálmaim voltak.Legtöbbször mikor olyat láttam vagy hallottam ami megdöbbentett.Pl ha a tv-ben beteg gyereket láttam aznap biztos azzal kapcsolatban álmodtam h az enyém is beteg!Szerintem csak érzékenyebben reagálunk a dolgokra!

Ne aggódj!!!

2009. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha aggaszt az álmod, inkább menj el az orvosodhoz, és kérd meg, hogy nézze meg a babót. Lehet megérzés is, de lehet álom is. Nekem általában azok a "megérzéses", vagy jelentősséggel bíró álmok, amik nagyon valóságosnak tűnek, és ha eszembe jutnak, még évek múlva is beleborzongok, annyira igaziak.
2009. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

30 hetes vagyok,első babánkat várjuk.Amióta tudom ,hogy babát várunk mindíg is aggódtam hogy mindene meg lessz e,meg hogy elfogjuk tudni látni rendessen.Csupa kezdő szülős aggódalmak.Nem telik el úgy hét hogy ne álmodnék furát ezek miatt.pl:elfogyott a tápszer és szoptattni nem tudok,a boltba nem tudok lemenni,vagy hogy hideg van és a gyerek alíg van felöltöztettve és én melegítem a ruhám alatt,vagy hogy a férjem elviszi csavizni és szintén fázik és nincs agyereknek meleg rucija.Annyira érdekes.Annyi minden hülyeséget össze vásároltunk már mert semmit sem bízok a véletlenre,és mégis ilyeneket állmodok pedíg csak annyi hogy sokat aggódom hogy helyt állunk e.

2009. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon aranyosak vagytok, hogy így nyugtatgattok.
2009. szept. 16. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is sok borzalmasat álmodtam terhesen, mégis van egy gyönyörű 14 hónapos lányom! Ne hajszold bele magad, zavard el ezeket a rossz gondolatokat! Tudatosan "ne gondolj rá"! Csak pozitívan!! Annak van teremtő ereje! :) Minden jót kívánok!
2009. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!