Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire extrém méreteim...

Ennyire extrém méreteim lennének? Honnan fogok ruhát venni alkalomra?

Figyelt kérdés

sziasztok! kismamaként leszek esküvői tanú, ami számomra nagyon fontos esemény, szeretnék csinos lenni. bújom a netes kismama boltokat, keresem az ötleteket, de teljesen elkeseredtem. nagyon sok helyen egyszerűen nincs ruha a méretemben. a mellbőségem 113 cm, ami ezek szerint extrémnek számít... varratni sajnos nem tudok.

egy napom lesz jövő hónapban, amikor Budapestre megyek és lehetőségem lesz ruhát venni. szerintetek hová menjek?

hol vásárolnak csinos ruhákat az egyébként sem "átlagos" kismamák? én nem éreztem eddig kövérnek magam, rendszeresen sportolok is, de most kicsit elszállt az önbizalmam...

Köszi ha válaszoltok!


2009. szept. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, hogy nincs ki varrjon neked, az volna számodra az ideális, mert abszolút méretre igazítja neked.
2009. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig nem voltak gondjaid melltartókkal pl.? Vagy csak a terhesség alatt sikerült ekkorára megnöveszteni a ciciket? Nekem is ilyen a méretem, én a Brendonban néztem kismamaruhákat, vannak köztük egész csinosak is. De sajnos az áruk is szép és nem garantált, hogy van nagyobb méretük is. Nézhetsz a c&a-ban is, néha ott is ki lehet fogni csinos kismamaruhákat, kicsit barátibb árakon. Sok sikert a vásárláshoz!
2009. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, aranyosak vagytok! 80B-ről növesztettem a ciciket ekkorára :) most 85 D, E méret kell. korábban sem tudtam pl. kínai ruhákat hordani, de azért tudtam vásárolni. most kismamaként azt látom, elegáns darabokat csak a vékonyaknak varrnak...

lehet, én nem néztem jól tükörbe, de több barátnőm is van, aki nagyobb "áldásokkal" rendelkezik alapból, vagy épp az alma formába tartoznak - na, hogy ők hol vásárolnak el se tudom képzelni! sajnos nem egy településen lakunk, így tőlük nem tudok segítséget kérni. legalábbis ebben :(

2009. szept. 16. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanazok a méreteim mint a tiedek. 44-es méretet hordok és tényleg nehéz találni csinos ruhákat, de a c§a -ba érdemes benézni. A Vestendben láttam kismamaboltot is, de nem voltam benne.

Sok sikert!

És boldog babavárást!

2009. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Te is nagyon aranyos vagy! megnézek egy nagyobb c und a-t, remélem lesz valami jó :)
2009. szept. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!