Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt/van valami extrém változá...

Volt/van valami extrém változás az ízlésetekben a terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy én pl. imádtam a vajas mustáros kenyeret, de előtte sem ettem soha, és most sem bírnám megenni. Vagy pl. terhesség előtt mindig 2 cukorral és hosszú tejjel ittam a káváét, viszont mikor terhes voltam csak egy cukorral és tej nélkül tudtam meginni.

Remélem sok hozzászólás lesz, szerintem ezek olyan mókás dolgok:)


2011. ápr. 8. 14:43
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél szinte kizárólag kínai kaján éltem, viccelődtünk is azzal, hogy nehogy ferde szeme legyen a gyereknek... :)

Most a második terhességemnél rá sem bírok nézni, ellenben az eperfagyi amit amúgy ki nem állhatok jöhet minden mennyiségben!

2011. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Halmániás voltam, mikor kiderült, hogy jön a baba, féltem, hogy mindig halat kívánok majd, ezért jól bevásároltam belőle. Este fel is bontottam egy konzervet, és majdnem belehánytam XD

A férjemnek kellett megennie, és azóta sem megy le... 10 hetes km.

2011. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem bírtam különösebben a gyorséttermi kajákat, de a mekis McNuggetsért odavoltam terhesség alatt... azóta rá sem bírok nézni (ez mondjuk nem extrém). A középső trimeszterben viszont valamiért úgy éreztem, ki kell próbálnom, hogy a kakaómba eperfagyit teszek... és annyira bejött, hogy heti 3-4-szer csináltam ilyet :) Persze ma már nem innám meg, de akkor szinte kívántam.
2011. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam a majonézt mndig is. Terhesen imádtam, aztán még egy ideig. Most épphogy megeszem, de nme rajongok érte egyáltalán.
2011. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Pudingot ettem retekkel. :)

Amúgy is ilyen volt végig a terhességem, egyszer sósat, egyszer édeset kívántam, sőt mint a példa mutatja, volt hogy egyszerre a kettőt.


Amit még nagyon kívántam terhesség alatt az a káposztás tészta volt, meg a főtt kelkáposzta. Amúgy utálom őket, szülés után egyből visszaállt a rend, már nem lennék képes megenni ezeket. :)

2011. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél állandóan Mars tejet (meg sima tejet) ittam, a fiam olyan szinten rá van kattanva...Anyagi és egészségi okokból a másodikkal csak vizet iszok....

Elsőnél nem voltak egyéb kívánós dolgaim, most azonban a hamburgert szeretem.

Mindkét gyereknél hajnalban gyomorkorgást észleltem, ha ettem, azonnal vissza tudtam aludni. Ha lusta voltam kimenni, két órát is ébren forgolódtam. Kis akarnokok. :-)

2011. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesség előtt szerettem a majonézt, terhesen rá se bírtam nézni, és most megint szeretem. A kólával ugyanígy voltam.
2011. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerettem a szénsavasat, most kívánom. Múltkor az éjszaka közepén ettem meg egy csomag almát(utálom az almát...), és nemrég pástétomos-vajas-lekváros kenyeret ettem fokhagymával. Na, ezen a férjem is úgy röhögött...
2011. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhez uborkát ettem :) Tényleg mindenhez.


Lett légyen az kakaó, húsleves, piskóta bármi. Soha nem volt tőle bajom. Felettem az anyukám összes télire eltett savanyúját, mert amikor már elfogyott az uborka rájártam a káposztára, a vegyesre, bármire.


No meg január közepén dinnyét akartam. Nem kívántam, akartam és kész :D szegény férjem a mai napig nem tudom honnan varázsolt nekem dinnyét, de kaptam. Uborkával. :D


Viszont az édesség szóra is rosszul voltam. Ha ránéztem a csokira már émelyegtem.


Lányom lett. Imádja a savanyúságot, az uborkát különösen. Viszont nem szereti az édességet :) még nincs 2 éves.

2011. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Mindent jobban megsózok, mint előtte. Tudom, hogy nem jó, de a sós dolgok jöhetnek!
2011. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!