Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok sikertörténeteket...

Írnátok sikertörténeteket arról, hogy a 2. baba könnyen összejött, pedig az 1. nem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen sikertörténet,mert azért évekig nem kellett rá várnunk hála istennek.Az első babámmal a 4.hónapban sikerült(de már így is tiszta ideg voltam,csodálom azokat az embereket akik több éven keresztül sikertelenül próbálkoznak:( )a második babámmal akivel most vagyok várandós,7 hónap menstruláció mentes szoptatási idő után ahogy megjött az első menzeszem teherbe is estem.Tervezett baba volt és nagyon boldogok vagyunk,várjuk az érkezését:)
2009. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiammal majdnem egy év kelett,hogy terhes legyek.Azt mondták az orvosok,hogy nem is biztos valaha lesz babám mert nincs peteérésem.Én fel is adtam 9 hónap után kiderült,hogy terhes vagyok.2 éves a kisfiam és gondoltuk próbálkozunk kistesóval.Én piztos voltam benne,hogy kell 1 év mire össze jön.Tévedtem:))Az első hónapba terhes lettem.

19 hetes km

2009. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőm történetét tudom leírni. 4 éves házasság után sikerült összehozniuk nagy nehezen egy lombikbébit. A kiscsaj kábé 3-4 hónapos lehetett, mire összejött a 2. baba spontán, úgy, hogy a barátnőm elvileg nem is tud teherbeesni. Természetesen megtartották. Most meg az a vicces, hogy védekezniük kell, mert meg vannak ijedve egy lehetséges 3. babától.
2009. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D


Köszönöm!


Nekünk 2 év volt mire sikerült az első baba (volt egy vetélés is) . Nemsokára aktuális lesz a tesó, de már előre féleg a nega tesztektől... , de most felvidítottatok :)

2009. szept. 16. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem passzolok teljesen ide, mert az első baba a 3. hónapban összejött. Csupán annyiban, hogy a dokik azzal ijesztgettek, hogy nehezen fogok teherbe esni a hátrahajló méhem miatt, mégsem így lett! Most terhes vagyok a másodikkal, aki elsőre összejött (1 évvel a lányom után)! :)) Ennyit az orvosokról... Sok sikert kívánok Neked is! :))
2009. szept. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első babára 1,5 évet vártunk, egy év után kivizsgáltak minket, volt átjárhatóságim és laparoscopiám is, találtak is problémát, de sikerült teherbe esnem, de sajnos 12 hetesen missed ab lett a vége.

Kivártuk a 3 hónapot elkezdtünk próbálkozni, és a második hónapban sikerült. Egyszerűen nem hittem a szememnek a + teszt láttán, hisz tudtam, mert megállapították a vizsgálatokkor hogy baj van a méhemmel, meg mennyit vártunk az elsőre is és mégis sikerült. Most vagyok a 38. hétben és minden rendben volt végig.

Sok sikert neked!

2009. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 évig nem védekeztünk csak naptármódszerrel. aztán jött egy méhenkívüli, kivették az egyik petevezetéket. ezután 1 évre petevezeték átfúvásra mentem, fél évre rá, mikor már be voltam jelentkezve lombikra, terhes lettem. minden rendben ment. aztán a lányom másfél éves lett, véletlenül besurrant a fiam. most attól rettegek, nehogy terhes legyek.

másik esetek: 2 ismerősöm is a lombik kezelés feladása után nemsokra spontán teherbe esett.

szerintem csak agyilag kell megnyugodni és akkor rendbejön magától a szervezet.

2009. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is csak egy ismerősöm történetét tudom leírni. Az első baba nagyon nehezen jött össze, évekig vártak rá, végül rászánták magukat a lombikra, és akkor hirtelen természetes úton megfogant, viszont koraszülött lett, a 32. héten született, de hálistennek már teljesen egészséges. A második baba a 3. hónapban természetesen összejött, és végig ki tudta hordani a terhességet.
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia


Én pont fordított helyzetben voltam!! Nekünk az első baba az első "éles" hónapban megfogant:-) Ellenben a tesóra sokat kellett várnunk 28 hónapot!! Megjártuk a meddőségi központot is ahol nem találtak semmit, volt inszemináció is, de csak türelemre intettek mindket. Azzal a címszóval görcsösen szeretnénkazt a második babát!! Aztán "feladtuk" itthon probálkoztunk és spontán jött a csoda aki most 14 hetes itt a pocimban!!!

2009. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5 év után lett lombikbabám.

Most 6 hós. Gyúrunk a kistesóra, januárban kezdünk egy vitaminkúrát, majd kiírom az eredményt:-)

Nekem ebben annyi a siker, hogy első lombikra lett baba.


Ne félj, menni fog simán.

Drukkolok!

2009. dec. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!