Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat hogy az enyhe...

Előfordulhat hogy az enyhe túlsúly miatt nem tudják kiszűrni ha baj van?

Figyelt kérdés
Van egy kis pocakom nem tagadom és a 12 hetes uh eredményemre rá van írva : " a vaskos anyai hasfal miatt csak a durva malformatio szűrhető ki.

2013. márc. 19. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nyakiredő méretet nem írtak rá,vagy azt,hogy orrcsont látható?
2013. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

CRL:53mm

NT:2,3 mm

BDP:18mm

Thorax AP:19mm*19mm

Femur: 6mm

2013. márc. 19. 10:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk, ha nem látszott volna rendesen, hüvelyivel nézték volna. Ha beteg babát nem tartanál meg, akkor szerintem menj el máshova is.
2013. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, nem láttam, hogy azóta írtál. Ezek szerint azért le tudták mérni a fontos adatokat.
2013. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van hasam rendesen, eleve csak hüvelyi ultrahangot csinált, ott ugye nem akadályozta semmi a tökéletes "belátást"...:) menj sztem is máshova, ahol megcsinálják.
2013. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
holnap megyek az első tanácsadásra és ott megkérdezem hogy mi ennek a menete kérek beutalót hüvelyire lehetséges hogy vastagabb a tarkója csak nem látszódott ? Nem túl magas?
2013. márc. 19. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 19 hetesen mondta a doki, hogy menjek vissza 2 hét múlva, mire megkérdeztem miért.

Azért mert túl kövér tetszik lenni és nem látszik minden rendesen.-jött a válasz.

A papíromra nekem is ráírták akkor a vaskos anyai hasfalat.

2 hét múlva egy nagyon jó orvos vizsgált, ő maga se értette miért kellett visszamennem, minden szépen látszott, minden rendben volt. Sőt, azóta mikor uh-n voltunk ez fel sem merült és a papírjaimra sem írták rá.

2013. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó azért némelyik...
2013. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj meg kedves kérdező,de megkérdezhetem,hogy hány kiló vagy??Mert ezen most elképedtem,hogy van ilyen,hogy egy husisabb kismamának nem tudják rendesen megnézni a babáját?!

Én 78,5 kilóval estem teherbe és 160 centi voltam mellé,szóval már eleve túlsúllyal indítottam.És a 14. hétre már 82,5 kiló voltam.És nekem minden gond nélkül hasi Uh-on meg tudták mérni a kisfiamat..és még 4D-s Uh-ra is eltudtunk menni,pedig ennél olvastam olyat,hogy akinek túl vastag a hasfala,annak nem ajánlják a 4D-t,de nekem azzal sem volt gondom.


33 hkm

2013. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy terhességnél sem szűrhetők ki a rendellenességek 100%-osan, de a túlsúly miatt még egy picit kevesebb az esély rá. De nagy valószínűséggel nincs semmi gond!
2013. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!