Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bábakoktél? Mi az? Sokat...

Bábakoktél? Mi az? Sokat hallottam róla, és sejtéseim vannak róla, hogy mire jó, de mi van benne? És működik?

Figyelt kérdés
Nem mintha ki akarnám próbálni, de érdekelne, hogy van aki próbálta már? Előre is köszi a válaszokat...

2013. márc. 19. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:

a pontos receptet nem tudom


baracklé,pálinka,ricinus olaj


Egy ismerősöm próbálta,de nem jött be neki

2013. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azoknak szokták ajánlani, akik már túlhordásban vannak, és szeretnék, hogy magától induljon meg a szülés, ne orvosi segítséggel. A (sok közül egyik ) recept: 2cl ricinusolaj,2dl narancs, vagy sárgabaracklé, 2 cl vodka. A hashajtó által kiváltott bélmozgás, összehúzódás beindíthatja a szülést. A gyümölcslé a rost, és pocsék íz miatt kell, a vodka izomlazító. Van akinek bejön, van akinek meg se kottyan. Ha eljön az ideje, minden baba megszületik valahogy:))
2013. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sógornőm kapott, de már bent a kórházban. Fel is gyorsította az eseményeket...
2013. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a receptet kaptam: 0,5 dl ricinusolaj, 0,5 dl pálinka, 1 dl rostos őszilé vagy kajszilé. Végül én nem ittam meg, ismerek olyanokat akik megitták, valakinek bejött, valakinek nem.
2013. márc. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azért, mintha meg akarnám kóstolni, csak mindenki ezt hajtogatja, hogy próbáljam ki, ha túllépem a 40. hetet... Mondjuk nem igazán akarom kipróbálni, mert a baba is kap belőle, de a kíváncsiság bennem van... :D
2013. márc. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!