Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bábakoktél? Várom tapasztalait...

Bábakoktél? Várom tapasztalaitokat, véleményeteket. és egyébb praktikákat

Figyelt kérdés
Én már probáltam az ugynevezett bábakoktélt mivel narancslé nem volt a közelben maradt az ananászlé....az eredmén:kb 4szer a wc,"voltak fájások" is de elmultak a baba még mindig a megszokott helyén pihizik:)
2010. nov. 10. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne
2010. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 hetes a bébim, túlhordtam 4 nappal, de 3 hete már kórházban voltam és nagyon szülni akartam már:) kétszer hozattam be a férjemmel, meg is ittam, még csak a wc-t se látogattam meg:) bár a 2. "akcióm" után éjszaka elfolyt a magzatvíz, jöttek a fájások, 5 percesek, de folyton leálltak.kétszer indítottak, két napig vajúdtam és semmi.végül császár lett, de már azt se bántam.szóval nekem nem jött be,pedig esküszöm mindent kipróbáltam, lépcsőztem naponta többször a hatodikra (ott volt a szülészet), két bábakoktél, beszélgettem a babámmal, imádkoztam, sírtam-nevettem, tornáztam, már a kórházból is kilógtam a férjemmel összebújni egy órára és semmi:) átérzem a helyzetedet, nekem már nagyon kínlódós volt a vége.pedig azt mondták koraszülött lesz, mint a most 4 éves bátyja....kitartás:)
2010. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok ismét:) ez az én kérdésem volt, olvasgasd hátha könnyebb lesz és mosolyogsz egy jót :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__1187946..

2010. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jobb nem lett de a mosoly az megvolt:):):)grat a babához...
2010. nov. 10. 14:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam és nekem nagyon bejött. Már 10 nappal elvileg túlhordtam a babát és a szülésznőm javasolta a koktélt. Azt mondta, hogy csak akkor használ ha a baba kész a kijövetelre, ha nem akkor nem lesz ilyen hatása. Viszont ha kész a baba akkor 2-4 órán belül megindítja a szülést. Én délután 6 kor elfogyasztottam és este 8 kor megindult a dolog 3 percesekkel.
2010. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség.Ha hiszel benne, akkor segíthet.Kicsit olyan placebónak tűnik nekem.Én ellenzem nagyon.Annak oka van, hogy a baba nem akar még jönni szerintem.Én már megszültem 39+6 napra, szóval én is jó türelmetlen voltam.Előtte egy hétig feküdtem kórházban, és én is sokszor kiborultam, mert mellettem sorra megszült mindenki, aki későbbre volt kiírva.Sírtam én is.Mégsem jutott eszembe, hogy kirobbantsam ilyen erőszakosan a gyerekemet.Azért van ennyi vizsgálat (NST, stb) a végén, hogy figyeljék a magzat állapotát.Ha valami nem stimmel, majd az orvos megindítja.Majd ő tudja mit kell csinálni.Nem kell semmi hókuszpókusz.Veszélyes is lehet.Nálam is felmerült, hogy el lettem számolva, és fiatalabb a terhességem.És ilyenkor igyak ilyen humbug "varázsszert"? Á, eszembe se jutna!Tudja az a baba, mikor áll készen.Ha mégsem, majd az orvos beavatkozik.
2010. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia.nekem semmi nem segitett de 39.dik héten 2napig szinte csak lépcsőztem.keddre voltam kiirva szombaton szültem:D

a bábakoktélt én nem mertem..

2010. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

3. gyermekem 1 hetet rá húzott,nagyon nagy pocim volt és már napok óta erős fájásaim de a szülés nem akart beindulni.

Szülésznőm javaslatára megittam a koktélt és használt!:))

Hozzá teszem hogy előtte már mindent kipróbáltam de semmi sem indította be a szülést!

2010. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolonak irigyelek én most a ricinuson magába gondolkodom hátha de már minden házipraktikát végigolvastam a neten
2010. nov. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!