Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteéréstől számitva a 30....

Peteéréstől számitva a 30. napon megyek az orvoshoz, akkor már látnia kell majd a babát?

Figyelt kérdés
Ott körül foganhatott,mivel sajnos betegség és a meló miatt azóta nem voltunk eggyütt a párommal.Tehát akkor lenne a baba 30 napos vagy attól idősebb.Akkor már esetleg lehet szivverése is?Én utolsó menszitől számitva akkor leszek 6 hetes.
2009. szept. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

6 hetesen petezsákot már látni fog doki, és lehet hogy szívhang is lesz. Én 5 hét 3 naposan voltam először dokinál, és már vert a pici szive:) Boldog babavárást!

36 hetes

2009. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg a 25. napon beindul a pici szíve. Elméletileg. :-) Nekem a 28. napon még csak 19 mm-es petezsák látszódott, benne a riszszemnyi babával.
2009. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem minden rendben lesz majd,ez az első babánk,és aggódom picit:-)Boldog babavárást mindenkinek!
2009. szept. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!