Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiús kismamák, hogy vagytok,...

Fiús kismamák, hogy vagytok, kinek fordult már be a babája? .

Figyelt kérdés
terhesség, kisfiú

2013. márc. 20. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Köszönöm kérdésed jól vagyunk,bár már egyre nehezebben viselem..iszonyat módon fájnak a combtöveim,fáj a szeméremcsontom annyira,hogy menni is alig bírok,csak totyogok..ezért nem is nagyon mozdulok ki a lakásból sem,mert egyszerűen nem nagyon megy a séta sem.Kezdek egyre jobban izgulni,félek a szüléstől de viszont ugyanakkor már nagyon is várom,mert már úgy a kezembe venném a kisfiamat :D

Az én kisfiam már a 30. hétre befordult,remélem azóta is úgy van :)

És te hogy vagy kedves kérdező??


33+1 hkm

2013. márc. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam is befordult kb a 30. hetre. A heten dolgozom utoljara es mar nagyon vagyom egy kis otthonletre es pihenesre mielott megerkezik a picur! A hatam nagyon faj, de azonkivul szerencsere eleg jol viselem! :)

35 hkm

2013. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Mi április közepére várjuk a 4. kisfiunkat. Már van két 21 hónapos ésegy 9 hónapos fiunk. Kicsit fáj a lábam és a derekam, de jól vagyunk :-) Rendezgetjük az újabb babaszobát és a kisfiaimnak magyarázzuk, hogy lesz még egy kisöccsük, aki nemsokára kijön anya hasából :-). Erről szóló könyveket olvasgatunk nekik, mert mindig hozzák és mondja a két nagyobb, hogy baba meg poak sini :-) De már nagyon várjuk a babát :-). Mindig is nagy családot szerettünk volna és egyre boldogabbal vagyunk :-) A párom már meg van őrülve az izgalomtól :-). Tegnap is dobálta meg össze- vissza rázta a fiúkat és mondta, hogy majd így játszunk a kistesóval is meg így kell ringatni... a gyerekek nagyon élvezték, olyan hangosan nevettek én meg csak ültem a kanapén és nézztem őket, ahogy játszanak :-). Őket szeretem a világon a legjobban és már nagyon várom, hogy a picur is megérkezen :-)

Ti hogy vagytok? Első baba?

2013. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elsö babánk lesz, igen, hát mi még csak a 25. hétnél tartunk, és még nagyon távolinak tünik a kisfiunk születése..

Olyan kiváncsi vagyok már milyen érzés anyának lenni, egy fius anyukának :)

de sokat aggodok, azt mondják ez normális elsö babánál, az uh-k és a vérvételek eddig rendben vannak:) és már mindennél jobban várom hogy a picit a karjaimban tartsam :)

2013. márc. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!