Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres kismamák, anyukák, itt...

Ikres kismamák, anyukák, itt vagytok?

Figyelt kérdés
Mi nemrég tudtuk meg, hogy valószínűleg két baba lesz. Nálatok 1 vagy 2 petéjűek születtek? Spontán jöttek össze? Fiúk vagy lányok?:) Szóval minden érdekelne velük kapcsolatban:))
2013. márc. 19. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

gratulálok neked. mi most vagyunk 34 hetesek, két fiúnk lesz spontán fogantak.

mikor megtudtam hogy ikrek majdnem leestem az ágyról, utólag kiderült hogy voltak ikrek a családban, úgy néz ki hogy egypetéjűek persze ez igazából csak szülés után mondható e biztosra, de eddig mindig egy lepényt mondtak.

kb. a 16 hétig tartott a hányos időszak, a 13.héten már éreztem őket a 19.héten derült ki hogy fiúk lesznek, kb a 20-26 hét között éreztem magam a legjobban, de már egy jó ideje nagyon nehéz, nem akarok panaszkodni, nem akarlak megijeszteni mindenki máshogy viseli. a dokim azt mondta a 32 héten kell befeküdni, de mivel a méhszáj zárt és a panaszaimmal itthon is eltudok lenni hál istennek még itthon vagyok.

vigyázz magadra ezekben az első időkben ilyenkor még megtörténhet hogy az egyik felszívódhat ezt is csak azért mondom mert jobb tisztában lenni a dolgokkal.

ha bármi kérdésed van nyugodtan irj

2013. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 29 hetes ikres kismama vagyok. Nekünk inszeminációnk volt és így lettek az ikrek. Nagyon örültünk, hiszen első babák. 2 petéjű ikrek, egy kisfiú és egy kislány.34. héten be kell feküdnöm a kórházba, a doki szerint előírás. Napról napra egyre nehezebben mozgok, de elvagyok.
2013. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok:) én a 8. héten voltam UH-on, mindkettő szinte egyforma (9,4 és 9,7 mm ha jól emlékszem), persze, még bármi lehet, de reménykedünk, hogy mindketten megmaradnak:) az én dokimnál is az a protokoll, hogy 32. héttől bent fekvés, aztán császár, na de még nem szaladtam ennyire előre, nagyon várom a 12. heti UH-ot, hogy minden rendben van-e:))
2013. márc. 20. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia, lombikosok vagyunk...10+2 hetes vagyok.


Én még semmit nem tudok a szüléssel kapcsolatban, még nem került szóba. Már én is várom a 12. heti Uhu-t.

2013. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.nekünk spontán jött össze 4 évvel ezelőtt,és kislányok lettek.kétpetéjű ikrek,37. héten császárral születtek meg.(mert komplikáció lépett fel)teljesen különböznek mindenben.és nem nehéz szerintem a gondozásuk,bár nekem jó babák voltak fél éves korukba teljesen végig aludták az éjszakát,és mai napig jó gyerekek,bár az egyikük elevenebb. Sok Sikert Hozzájuk!
2013. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia.én "13"hetes ikres kismama vagyok.Nekem 11 hetesen derült ki,vérzés miatt csináltak uh-t.Spontán lettek a babák.Még konkrétan nem tudják hogy egypetéjűek vagy 2...majd kiderül.Tegnap voltam uh-minden okés volt.Még mindig hányok:( Nekem ők lesznek a 3-4 ik gyerekeim:) a 2 "nagyobb" 6 éves fiú és 20 hónapos kislány.Az ikreket még nem tudjuk mik lesznek...
2013. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én ma vagyok 9 hetes, nagyon várom már a 12 hetes UH-ot, mi a helyzet odabent! én nem hánytam eddig, de nagyon émelygek, főleg este...és fogmosás közben, hú, az valami borzalom!!!:)
2013. márc. 22. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
6/7 es vagyok a 13 hetes kismami.Én még mindig hányok:( valahogy ez szerintem sose fog már elmúlni:)
2013. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!