Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 33 hetesen koponyavégű a...

Ha 33 hetesen koponyavégű a baba akkor már úgy is marad ugye? Volt akinek megfordult?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyi idősen már nem fordult meg.
2013. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem 30 hetesen, 35 hetesen és 38 hetesen is mindig másképp feküdt. esély még van rá,hogy megforduljon,hisz van helye, legalábbis nekem még a 35 hetes vizsgálat alkalmával is azt mondta a doki,hogy van helye forogni,azért nem érzem,hogy megfordul volna,pedig nagy baba lesz.

sajnos nincs rá biztosíték,hogy így marad, csak reménykedhetsz,hogy jól érzi így magát :)

boldog babavárást! :)

2013. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukamnak egy nappal s császár elott! ;) csak hinni kell benne!
2013. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38 hétig bármikor megfordulhat!
2013. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nektek is boldog babavárást. Mostanra kaptam haladékot, hogyha nem fordul meg akkor kapok időpontot császárra. Tegnap volt uh és szerencsére megfordult:D Annyira örülök. Egyébként engedték volna a faros szülést is, mert már harmadik baba, de nem mertem volna bevállalni.
2013. márc. 21. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 33 hetesen befordult a baba, a papíromra azt írta a doki, hogy "rögzült koponya", sokak szerint ez azt jelenti, hogy úgy marad, és nem forgolódik, és egyenlőre beigazolódik, hiszen 38 hetesen mindig ugyanúgy van a csöppség a hasamban, a CTG-n is ugyanott találjuk meg a szívverését, de semmi sem garancia. Nekem speciel a doki mondta, ha rögzül a koponya, akkor nem forgolódik, de ha neked nem ez van írva a papírra, akkor még bármi megeshet. Az egyik barátnőmnek is úgy történt, hogy egyik nap még faros volt, aztán mire ment szülni pár napra rá, megfordult :D

De még nálad is bármi megeshet, kitartást, és könnyű szülést, ha eljön az ideje.

38hkm

2013. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is könnyű szülést!:)
2013. márc. 21. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal marad! Nekem 28. hét után már egyik gyerekem sem fordult vissza!
2013. márc. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!