Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok, még...

38 hetes kismama vagyok, még nem fordult be a baba rendesen, koponyavégű a fekvése, de valahogy nem dőlt el egyik oldalra sem, így középen fekszik és hasal. A Az arcocskája a fenekem felé néz. Mi lehet ennek a vége?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, A legjobb poz ha a feneked fele nez es a hatat a hasadnak nyomja! Igy majd a fej legkisebb reszenek kell csak atfernie a szuk reszen.

Az enyem oldalra dol meg, ezert probalok ugy ulni hogy nekem is ugy legyen mint Neked.

De meg szulesig ilyen iranyba siman mozoghat.

Ne aggodj!

37+5 km

2010. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem és a dokim is azt mondta, komplikációk lehetnek... méhrepedés stb... hiszen felülnézetből a koponyája hosszúsága kell kiférjen a medencém keskenyebb részén. Ugyanis az ovális alakú.
2010. jan. 5. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
2 barátnőmet is ezér császározták meg
2010. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Ha a hatat nyomja a hasadnak, akkor az jo pozicio. Lehet hogy felreertem amit irsz, de masodszor olvasva is ilyennek tunik a babad..

En Angliaban elek, de nalunk ez a legjobbnak tartott pozicio. Meg is mutattak az elokesziton hogy a fej melyik reszenek kell igy kifernie, es tenyleg az a legkisebb. Itt nem csaszaroznak meg akkor sem ha mashogy fekszik, csak tovabb tart szules..

2010. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi...a gerince van az én gerincemnél, a fejecskéje meg féloldalasan. Még befordulhat, azt mondta a doki, de nem mondta ki a császárt...csak annyit, hogy komplikációk adódhatnak a szülésnél..lehet, nálunk se császároznak...köszi a választ :)
2010. jan. 7. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így van a kicsim, és azt mondta a doki, hogy mindenképpen császár lesz. Már nem fog megfordulni, és amúgy is olyan nagy, hogy nem is tudna.
2010. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

Megszületett a babóm, 3890grammal, 53 cm-rel, kisfiú, hatalmas és nem volt befordulva... tolófájás alatt a dokim forgatta be! pikk-pakk kint volt... hála a jó Istennek nem lett császár.. :))

2010. jan. 19. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!