Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nőgyógyász Pécs?

Nőgyógyász Pécs?

Figyelt kérdés
A párommal most tervezzük az első babánkat.Az elejétől kezdve szeretném ha lenne fogadott orvosom.De itt Pécsen nem régóta lakom,így nem ismerem az orvosokat.Olyat szeretnék aki nem csak a terhesség alatt foglalkozik velem/velünk,hanem a szülést is vállalja,és csak akkor császároz ha nincs más lehetőség.
2013. márc. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, megmondom őszíntén. Nem tudom, mennyire mostanában akarnátok tervezni a babát, akit tudnék ajánlani (Nála voltam először terhes), az épp tanulmányi úton van, azt mondták, júniusban jön vissza. Akihez most járok, azt nem ajánlom, én is csak azért maradtam nála, mert már elegem volt a keresgélésből. Akinél először szültem (a fogadott dokim pont szabin volt...), őt tudnám ajánlani, viszont nem találtam neki magánrendelését, de nézz utána, talán te szerencsésebb leszel: Várnagy Ákos. Minden nagyon rendben volt vele.
2013. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zabmester ***** válasza:

Én nála szültem: [link]

Nem a fogadott dokim volt "csak" ügyeletes, de maximálisan meg voltam vele elégedve. Ha tehetem, a következő gyereket is nála szeretném szülni. Viszont nem tudom, hogy van-e magánrendelése, meg kell kérdezni, nálunk még nem aktuális.

Na, most nézem, a fenti linken hülyén van kiírva a telefonszám, így a normális: [link]

2013. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Panka Tibor. Barátnőm nála szült, hozzá járt magánrendelésre is, nagyon elégedett volt vele.
2013. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már december óta próbálkozunk,és akkor elsőre össze is jött,de sajnos nem maradt meg.Azóta meg még nem sikerült,de lehet a sok stressz miatt ami mostanában ért.Várnagy Ákost nekem is ajánlotta egy kolléganőm,gondoltam is rá,de aztán hallottam az ellentábort,és elbizonytalanodtam.Pankáról is hallottam hideget és meleget is.Ezért nem tudom,hogy ki lenne a jó választás.
2013. márc. 21. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem fogsz olyan nőgyógyászt találni, akivel mindenki 100%-ig meg volt elégedve. Ha még nem vagy terhes, van időd, anyagilag talán kicsit megterhelő, de 1-2-höz el tudsz menni, a személyes találkozás segíthet.
2013. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nitu26 ***** válasza:

Dr.Halvax Lászlót csak ajánlani tudom,én az elejétől hozzá járok,megbízható és nagyon jó orvos!Én még rosszat nem hallottam róla,pedig aztán mindenkiről olvasni és hallani hideget-meleget,de én benne teljesen megbízom!Sok sikert a babához! ;)

37hetes kismami

2013. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dr halvax Lászlóról én csak jót hallottam. Én is hozzá mennék csak sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben.Onnan tudom,h nagyon jó mert a sógótnőm mind 2 lányát nála szülte 22, és 14 évesek már.A lényeg,hogy voltak nőgyógyászati problémái pár éve és másik dokihoz ment aki azt mondta minden rendben van,csinált nála eü kaparást és nem vette észre,hogy miómája van.És kis idő múlva mikor újra megjött neki konkrétan már a saját vére folyt és akkor visszament a Dr Halvaxhoz és azonnal megműtőtte mert kiderült,hogy megyszületendőben volt a miómája és ha nem ment volna el akkor azon a 7 végén elvérzik egy másik doki nemtörődőmsége miatt.Meg ha meg hallják,hogy ki az orvosod olyanok mint a kezesbárányok én ezt hallottam csak jót.Szerintem mindenképpen őt válaszd és tuti hamar összejön a baba :D sok sikert :)
2013. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)
2013. márc. 24. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Dr Hartmann Tamás! Én Őt ajánlom.


Vannak ellentétes vélemények is: többen nem kedvelik a humorát, vagy úgy vélik flegma. De aki kicsit jobban ismeri az tudja, hogy csak azért ilyen, mert feleslegesen nem paráztatja a kismamákat és csak akkor válik "komollyá", ha tényleg probléma van. Akkor viszont mindent megtesz!!!

Nem utolsósorban maximálisan híve az alternatív szülésnek!

2013. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!