Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár Vácon?...

Programozott császár Vácon? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mennyivel előtte kell befeküdni? Milyen vizsgálatok vannak?

Kérlek csak olyan írjon, aki Vácon szült!



2013. márc. 21. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem császárom volt Vácon, bár nem programozott, de együtt feküdtem bent utána egy kismamával, aki még csak várt a progis császárra. Őt pénteken fektették be, és hétfőn császározták (a műtétkor pont 40 hetes volt), és semmi más vizsgálat nem volt, csak naponta 2x nst, és egyszer vettek tőle vért. Őt faros baba miatt császározták.

De amúgy dokija válogatja. Neki Bényinél volt a császárja.

Az én dokim még anno szülés előtt azt mondta, hogy ha nem indul be a szülés magától, akkor 41 hetesen megcsászároz, és előtte pár nappal kell befeküdnöm.

2013. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is császároztak, de nem progival de nemis sürgősségivel. Ha a befektetésen kivül érdekel vmi akkor irj. :)
2013. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én programozott császáros voltam,mert cukros voltam a terhesség alatt,meg a korom miatt,meg nagy volt a kisfiam.

Reggel fél 7-re kellett mennem,adminisztráció,katétert feltették,előtte otthon én leborotváltam magam,azzal nem kellett a nővéreknek bajlódni.Aztán bevittek a műtőbe,gerincérzéstelenítés(semmit nem éreztem,szuper volt a doki aki csinálta),aztán rád rakják a vérnyomásmérőt,eltakarják a hasadnál ,hogy ne láss oda és elkezdik.Semmit nem érzel,csak figyeled a feszült figyelmet.Amikor a baba kint van onnantól mindenki oldottam én is beszélgettem Velük.Aztán amikor elintézik a dolgokat ott lent akkor ha minden jól ment és Te is jól vagy elvisznek a szülőszobába és 8 óra fekvés,mert addigra megy ki az érzéstelenítés.Közben hozzák a babát és már megpróbálják cicire rakni.Ha letelt a 8 óra felkeltenek és utána kiveszik majd a katétert.Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a váci kórház szülészetével kapcsolatban,most várom a harmadik babánkat és semmi félelem nincs bennem.Az orvosoktól a nővéreikig mindenki szuper kedves,segítőkész.Azt hiszem ennyi nagyjából.Ha van kérdésed írj nyugodtan.

2013. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy írtál! Nekem sürgősségi császárom volt és most elvileg programozott császárral fogok szülni, ezért is kérdeztem. Engem rögtön levittek az osztályra a szobámba műtét után, igaz ez 3 éve volt. Te akkor még maradhattál utána a szülőszobán? Párod veled lehetett?
2013. máj. 7. 10:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Katétert mikor rakták fel, érzéstelenítés előtt vagy után? Beöntés van? Mennyivel előtte nem lehet enni?
2013. jún. 12. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!