Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hetes terhes vagyok. A...

8. hetes terhes vagyok. A haspuffadáson kívül semmilyen tünetem nincs (hányinger, szédülés). Ez mennyire számít normálisnak? Ez ugye nincs összefüggésben a baba egészségével? Csak jövő héten tud fogadni az orvosom.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így teljesen normális. Örülj neki hogy nincs más panasz, sajnos én nem voltam ilyen szerencsés. Minden rendben van és lesz is.Boldog babavárást.

16 hetes kismama.

2009. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is normális, ha nincs hányingered, és gyakori a hányinger is. Nem függ össze a baba egészségével, hogy az anyuka hogyan érzi magát. Örülj neki, hogy nem vagy rosszul. Nekem 3 van, ebből kettővel végig rosszul voltam, az elsővel nem volt panaszom, mint neked.
2009. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Örülj neki,hogy nem vagy rosszul.Sokkal jobb lehet így,mint hányva és émelyegve.
2009. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a gyors választ!
2009. szept. 17. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól viselkedik a babád odabent:) Semmi baj nincs, élvezd hogy nem vagy rosszul. Én ennyi idősen alig bírtam ébren maradni, ja és végig hánytam a 9 hónapot. SZóval ne tudd meg milyen, örülj hogy nincs baj.
2009. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Teljesen normális, ne izgulj, és örülj neki. És nincs összefüggésben a baba egészségével. Én is így voltam (hálistennek) Az ismerősök állandóan kérdezgették is, hogy még mindig nincs hányingered? Hát nem volt, meg nem is lett. Nem is undorodtam semmitől, és kívánós sem lettem. Aztán az utolsó 2 hónapban utolért mindenféle nyavalya, de addig semmi bajom nem volt. Boldog babavárást!
2009. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést akár én is írhattam volna, annyi a különbség, hogy én csak holnap leszek 7 hetes. Én is félek, holnap megyek dokihoz, mert engem hetente néznek a Kaáliban.
2009. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolós válaszolótól kérdezném, hogy miért néznek hetente? (remélem semmi gond nincs)!!!
2009. szept. 17. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt hányingerem meg émelygés sem,egyedül nagyon álmos voltam. Ne aggódj,örülj neki hogy jól vagy. :)

12 hetes km.

2009. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
válasz a kérdésedre: azért néznek hetente, mert nekem inszeminációval sikerült két év sikertelen próbálkozás után.
2009. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!