Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kéne megjönni a mensinek,...

Ma kéne megjönni a mensinek, de még nem jőtt meg. Tegnap este rózsaszines folyäsom volt. Babát tervezünk. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
most tényleg? ne haragudj, de menses előtt egy nappal szerinted mi volt? ma megfog jönni, hajrá következő hónapban!
2013. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rózsaszín folyás valószínűleg a menszi előjele volt.
2013. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elvíleg pont jókor voltunk együtt. Akkor mi a baj? 3 hónapja próbálkózunk és semmi.
2013. márc. 22. 09:59
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónap?:) nincs baj, az átlag idő, ami normálisnak számít, 1-1,5 év. segít, ha méred a hőt, esetleg ovu tesztelsz, van-e tényleg peteérésed, és sokat szexeltek. nem kell elkeseredni!!!
2013. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, de nagy valószínűséggel meg fog jönni. 3 hónap nem sok idő, nincs semmi baj, egyelőre csak próbálkozni kell.
2013. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az 5. hónapban jött össze. Már én is kezdtem kétségbe esni, hogy miért, de egyszer csak összejött. Lehetséges, hogy mensid lesz, de azt hiszem nekem is volt színes folyásom, és nem mensi lett belőle. Az sem jelent semmit, ha ugyanazokat érzed mielőtt megjönne, mint szoktad, mert az is természetes. Azért szorítok, hogy ne mensi legyen! Sok sikert és ne add fel, rengeteg idő van! :)
2013. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi a biztatást, de nagyon türelmetlen vagyok. Délelötti órákban már rég megszokott jönni, fáj a hasam is Nem tudóm h mi lesz,nagyon izgulok.
2013. márc. 22. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem is megfog jönni. Majd írj,mi mi lett. Tesztet csináltál?
2013. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!