Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2000-es méhszájérték "rossza...

A 2000-es méhszájérték "rosszabb" mint a 3000-es?

Figyelt kérdés
A jelentését tudom,2 újjnyi zárt külső és belső méhszáj.De esetleg több pihenést igényel vagy ez is egy átlagos érték és alkatilag ennyi?19hetes vagyok és az uh-on is mondták hogy kicsit lent van a baba.

2013. márc. 22. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem 28. héten volt 2000 az értékem, a dokim azt mondta, hogy tökéletes. A kiírt előtt 4 nappal szültem, semmi gond nem volt a terhességem alatt. Szerintem az orvosodat kellene megkérdezni erről, Ő biztosan elmondja kell-e feküdni stb.
2013. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Csak megrövidült egy centivel kedves kérdező, konkrétan nem rossz a C2000, maximum könnyebben kapsz majd levegőt... Nekem a 29. héten C3000 volt, utána a 33. héten C2000, most utoljára a 37. héten pedig C1000. Amíg az első számok mögött 0-k vannak nincs baj, maximum a házasélettől tiltanak el, nekem is mondta a doki, hogy ugye nem kell külön figyelmeztetnie, hogy nincs szex... Vissza már nem fog nőni, szóval nem lesz C2000-ből ismét C3000. De itt a táblázat:

3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj


Amíg nem nyílsz idő előtt, nincs gond, de ha pihensz, és nem erőlteted meg magad, akkor minden rendben lesz. Ne aggódj, ha nagy baj lett volna a doki haza sem enged, vagy tovább küld, szóval csak vidáman, és boldog babavárást, majd könnyű szülést, ha itt lesz az ideje :)

Egy 38hkm

2013. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Csak a "Kedves Utolsó! Hogyan hosszabbodhatott meg a méhnyakad? :O"-ra reagálnék: nekem is volt ilyen: 2000, majd rá 1 hónapra 3000. Mikor rákérdeztem, hogy ez meg hogy, akkor csak azt a választ kaptam, hogy "nézze hölgyem, nincs centi a mutatóujjamon". Különben később UH-on lemérték, pontosan 2,67cm volt...


A kérdésre válaszolva: igen, rosszabb a 2000, mint a 3000, mert azt jelenti, hogy meg van rövidülve. Önmagában ez még nem gond, ezzel még bármeddig lehet húzni. Attól is függ, hogy ez egy folyamat-e, gyorsan lett-e rosszabb, vagy már régóta ennyi volt (2. terhességemet ennyivel kezdtem, majd 15 hetesen 2100 lett, aztán túlhordtam 2 héttel).Vannak-e mellette tüneteid, pl. sok keményedés? Amúgy magnézium, sok pihenés, de ha nem szóltak neked külön, akkor valószínűleg nincs nagy gáz. Kicsit azért vegyél vissza.

2013. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm az aranyos választ.A vidámsággal nincs baj,a dokim meg is jegyezte legutóbb h csak így tovább,vidáman,pozitívan az egész terhesség alatt.Annyit mondott h megszüljük ezt a babát jó?Mire én érdekes hangsúllyal válaszoltam..hát az nagggyon jó lenne doktor úr!(Milyen kérdés volt ez,gyakorlatilag értelmezhetetlen.):-)Csak olyan buta vagyok,h a szexre nem kérdeztem rá,de akkor inkább nem próbálkozunk vele.A zárt méhszájnak megörültem,de ez a 2-es az elején zavar,és éppen azért mert ahogy írtad is vissza már nem nő,ergo vagy maradok még így (ebben bízom) vagy rövidülök v nyílok.Jajj korai lenne még az!De az egész napi fekvés is..
2013. márc. 22. 12:00
 15/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek panaszaim,talán annyi h este fekvésnél ha a hátamon fekszem,van hogy nehezebb átfordulnom egyik v másik oldalamra,a méhemnél olyankor nyomást érzek kissé,nem tudom lehet e köze hozzá.Megerőltető,számomra megerőltető munkát nem végzek,szeretek tenni-venni kicsit,sütni-főzni,jön a húsvét és a vendégek,de nem érzem tehernek.Tudok én lustálkodni is,de nem egész nap.Most nézte először a méhszájat,és fontos amit írsz..vajon mióta ennyi?!Egyébként alapból mindenki 3000-ről indul,kizárt h 2 ujjnyival kezdjek?
2013. márc. 22. 12:15
 16/18 anonim ***** válasza:

Az jó, ha pozitív vagy, én is az vagyok, és majd ha legközelebb mész vissza, max rákérdezel a szexre. Nekem a C1000-nél mondta, de persze minden terhesség más, ahogy minden test is máshogy reagál rá. Persze neked még sok van a végéig, de ne aggódj, nyugodtan várd a vendégeket, a baba és a szervezeted úgyis jelzi, ha pihenésre van szükséged :)

Az előző 38hkm :)

2013. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot és könnyű szülést 38hkm!:-)
2013. márc. 22. 12:26
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 18+3 hetesen mértek C:1000-et. Azóta nem voltam orvosnál,csak 4D uh,meg nem is mondta a doki,h menjek vissza csak azt,h pihenjek.
2013. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!