Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki hasonloan olyan...

Van itt aki hasonloan olyan szerencsétlenül járt terhesség alatt, mint én, hogy erös pigmentácio lépett fel, pl besötétedett honalj, nagyon sötét linea negra, intim terület besötétedése?

Figyelt kérdés
Elmulik ez valamikor? Ha igen mikor? Annyira szörnyen néz ki.
2013. márc. 22. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt, elég szörnyen nézett ki a terhesség végén még az arcom egyes részei is kezdtek sötétedni.

Miután megszültem ezek pár hét alatt megszűntek, már csak a linea negra van meg halványan. 8 hónapja szültem.

2013. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál, hát tényleg borzalmasan néz ki :-( a honaljam olyan mintha koszos lenne. .. De akkor csak el fog mulni... bizom benne
2013. márc. 22. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem előtte is kicsit sötétebb volt ezeken a helyeken a bőröm, és a terhesség alatt még rosszabb lett. És sajnos nem is múlt el. Én épp a kozmetikussal beszéltem, hogy legalább a hónaljban meg kellene próbálni eltüntetni.
2013. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Uhhh, neked nem mult el?? Ez aztán biztato :-( mindenhol szörnyü de talán a honalj a legrosszabb mert az látszik a leginkább. Minden zuhanyozáskor ugy sorolom hátha...

.

2013. márc. 22. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megmaradt :-(
2013. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eltünt, de nem volt erős színű a terhességem alatt.
2013. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon csúnya volt, és hónapokkal a szülés után múlt el teljesen.
2013. márc. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a homlokomon lettek foltok, de szülésután pár hónappal elmúlt.
2013. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!