Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, anyuka...

Van olyan kismama, anyuka köztetek aki a terhesség elsö felében többet hizott mint a másodikba, vagy sokat hízott az elején és aztán már csak egy keveset?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Augusztusban lettem terhes, a 26. hétig jött fel 10 kiló. Azóta csak 2,5, most vagyok a 33. héten.

Az orvos szerint sok ez a 12,5 kg, de én jól érzem magam. :)


Mondjuk könnyebb, mióta itthon vagyok, és tudok figyelni arra, hogy mikor, mit és mennyit kajálok, mint munka közben bekapni egy-egy falatot, ami éppen elém kerül...

2013. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén augusztusban lettem terhes!:)

55kg-val kezdtem a terhességet,a 25.hétig feljött 68kg-ra és ezt tartom is,most 32hetes terhes vagyok!:)

Eleinte látszódott azért,hogy hízok igen csak,most már inkább a pocakom óriási!:)

2013. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hu, en is ebben remenykedem, hogy van ilyen verzio, mivel fekvesre vagyok itelve (az elso trimeszterben tuti) es igy nagyon hizok... :-( 8+5 km
2013. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a 23. hétig kereken 10 kilót híztam, 88,5 kiló voltam akkor.

Most 33+3 hetes vagyok,és múlthét hétfőn voltam 91 kiló. :/

Remélem,már nem sok fog feljönni..nincs is már úgy étvágyam sem,meg igazából már nem is igazán fér hova a kaja,mivel már a gyomromban van a kisfiam fenek meg lábai :D

2013. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lillabillatrilla válasza:

Szia!

első terhesség: I. trimeszter: -2 kg, II. trimeszter: +10 kg, III. trimeszter: 0 kg, szülést követően (miután kiürült a +víz): -5 kg a teherbeeséshez képest. II. trimeszter végétől diétáztam (vércukor diéta) - az volt a furcsa, hogy folyton ettem, de meghatározott mennyiséget és ételt.


második terhesség: I. trimeszter: 0 kg, II. trimeszter: eddig +2 kg (15 hét +3 nap) - sajnos ezek a fránya hormonok folyton etetnek :-). Szerintem itt az ideje elkezdenem a diétát.


Szóval, ha odafigyelsz, sok evéssel is lehet tartani a súlyodat.

2013. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!