Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy befordult? 32...

Lehet, hogy befordult? 32 hetes gagyok.

Figyelt kérdés

Tegnap feltünt hogy kevesebbet mocorog a babám, mint megszoktam. Tegnap óta a bordáim is fájnak. Eddig a nagy mozgásokat a szeméremcsont fölött és az alhasamban éreztem. Ma sétálás közben akkorát mozgott jobbra-balra, hogy azt hittem kiszakadnak az oldalaim. Lent nem nagyon érzem a megszokott mozgást, pláne ilyenkor indult be és húzogatta a lábát lent, vagy a hólyagom rugdalta. Most inkább a bordám alatt vagy az oldalamnál/köldöknél érzek erösebb mozgást ahol eddig max csak kidugta a fejét/vállát. Izgultam hogy beforduljon, re nem merem beleélni magam.


Szerintetek?


2013. márc. 23. 22:12
 1/4 A kérdező kommentje:

*Vagyok

Bocsi, telefonról írok.

2013. márc. 23. 22:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Még van ideje megszületni, hisz még 8heted van. Nekem is sokat forgolódott, lehet ,h eddig farfekvésben volt, most koponya végüben van. Ha befordult az jó, hátha úgy marad,de nem feltétlen jelenti azt,h már szülni fogsz. Szerintem még bent marad:)
2013. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Azt tudom hogy nem fog megindulni a szülés, fel sem merült bennem ilyen aggodalom. 3. baba, elêg nagyra becsülték már most és aggódtam, ha hamarosan nem fordul be, akkor nem lesz helye és se faros szülést, se császárt nem szeretnék ha nem muszáj. :)

2013. márc. 23. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de biztosat csak az ultrahang tud mondani.
2013. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!