Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetesen sok jóslófájás és...

Linduci kérdése:

37 hetesen sok jóslófájás és keményedés illetve folyamatos alhasi szurkálás néha alig birok felállni jelezheti a közeledő szülést?

Figyelt kérdés
Más: Mit gondoltok a teliholdról beindulhat tőle? A régi öregek ezzel fárasztanak.
2013. márc. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele már 37. hét óta. Ma léptem a 39. hétbe, és túléltük a vihart, a melegedést, és a közeledő hidegfront ellenére sem akar kibújni a kis lurkó... A teliholddal engem is fárasztanak, és egy picit örülnék, ha ez végre bejönne :D

// Bocsi az OFF-ért, de szerintem a baba még jól érzi magát odabenn :D //

2013. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerdán telihold hátha bejön. :-)
2013. márc. 24. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy közeledik a szülés, de ettől még nyugodtan bent maradhat 3-4 hétig is. A telihold tényleg beindíthatja, de csak ha a baba már készen áll rá.
2013. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!