Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magzati Diagnosztikai...

A Magzati Diagnosztikai Központban (Bolgárkerék utca) kért valaki CD-re képeket? Hány darabot csináltak?

Figyelt kérdés
Milyen volt minőségre? Hányadik héten mentél?
2013. márc. 24. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

30 kép körül csináltak minden alkalommal. 30 perces videóval, zenei aláfestéssel.

Nagyon megvoltunk elégedve.

12, 18. héten voltunk. Most megyünk 28. héten, és még a 36. on fogunk menni :)

2013. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyan vizsgálatra mentünk, így képeket nem kértünk, de az UH gép minősége messze a legjobb volt náluk, mindent aprólékosan meg tudtak nézni, a talpától a fogkezdeményekig. :)
2013. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem ma azt mondták, hogy DVD-t adnak és kinyomtatott képeket, amennyi jól sikerül. Ez kinél, hogy volt? Hány darab lett?

Kedves első, biztos ez a 30 kép és 30 perc, én már egyszer voltam és nem tartott annyi ideig plusz 8 képet kaptam, igaz ez integrált teszttel együtt volt.

2013. márc. 25. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ennyit kaptunk :) 4D volt illetve genetikai uh a 30 perc. A videóról tudom, mert 27 perc valamennyi lett mindig a vége. :) Egy képet nyomtattak ki, mert nem kértünk többet, hisz cd ről mi is elő tudtuk hivatni :)
2013. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!