Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok....

12 hetes kismama vagyok. Nekem is fognak magzatvíz vizsgálatot csinálni?

Figyelt kérdés

jövő héten megyek a 12 hetes vizsgálatra pedig akkor már majdnem 13 hetes leszek

köszi a választ:)


2007. szept. 13. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Magzatvíz vizsgálatot csak akkor csinálnak,ha indokolt.Valami örökletes betegség van a csala´dban,vagy a ve´rvizsgálaton találtak valami eltéröt.

elötte úgy is tájékoztatnak,mert azt nem vagy köteles engedni,mert nem teljasaen veszéjtelen.

Ne idegeskedj,minden rendben lessz.

2007. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Problémamentes terheségnél nem csinálnak magzatviz vizsgálatot.Csak ha nem indokolt családi elözmény vagy valemi hasonló indok miatt.12hetesen az ultrahangon nyaki tarkóredöt mérnek(Down kórt szürik),ha ezzel valami nincs rendben akkor csinálnak ilyen vizsgálatot.Nyugalom.Grat a babához:)
2007. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az előttem szólokat kiegészitve, neke csináltak, de én elmúltam 35. éves. Ha te is elmúltál, felfogják ajánlani, de nem vagy köteles alávetni magad. Ha valami gyanú áll fenn, hogy valami baj van mindenképpen érdemes megcsináltatni, hogy megnyugodj! Sok sikert a babához. Egy 2o hetes kismama.
2007. szept. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 17.héten végezték az amniocentézist,de nem kötelező,csak én a korom miatt(36)bevállaltam saját magunk megnyugtatására.Vetélési arány 1% és nagyobb volt az ijedelem,mint a fájdalom.2 hetet vártunk az eredményre,amit postán kaptunk és amiből végre megtudtuk,hogy kislány,mert az UH-n nem látszott.Üdv.
2009. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!