Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek a hideg...

Van itt olyan akinek a hideg idő miatt lustább a babája? Nekem nagyon belustizott mióta leesett megint a hó.35hkm

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!35+3 hetes vagyok és ma kicsit beparáztam reggel,mert mindig arra ébredek,hogy rugdos,ha nem akkor mire kávézok és elmegyek wcre biztos bejelentkezik.Ma nem!Uh kicsit próbáltam ébresztgetni,beszéltem hozzá,kicsit megböködtem a pocimat,semmi.Gondolhatod.Uh elő is vettem a szívhangfigyelőt,amivel meg is találtam a szívhangot és az végül kicsit felébresztette.Már ettem,de csak lustizik.Még jó,hogy ma megyek nstre.Uh határozottan igen a válasz a kérdésedre.
2013. márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanez volt,reggeliig semmi, aztán mikor ettem elkezdett picit mozgolódni de fele annyira sem aktív mint máskor.
2013. márc. 25. 08:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Megint 1.Azóta se moccant.Már csütörtökön is meg kellett ismételni a az nst,mert azt is végig aludta reggel.Délután már jó lett.Ezért is nem 1 hét múlva hívott vissza szerintem az orvos.Mondom is neki ha megyek,hogy lusti,legalább megnézi az áramlást,hogy jól van e a baba.Nálam az is lényeges előzmény,hogy az első terhességemnél a betöltött 36. héten elfolyt a magzatvíz és meg is született a kisfiam.Uh elég óvatos nálam az orvos.Remélem jó lesz az nst.
2013. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem első baba, és most így a terhesség végén már agyalok ilyeneken, én jövő héttől megyek nstkre.De mivel nagy a baba, fel vagyok készülve rá, hogy nem fog még 4 hetet bent maradni.
2013. márc. 25. 08:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen nyugodt vagyok már ezen a téren mert tudom,hogy ha a 36. héten születik meg a babánk akkor már rendben van mindene.Annyi volt csak a kisfiamnál,hogy 2180g volt,tehát elég kicsi,besárgult 1hetet voltunk kórházban és nem igazán szopizott.Most kislányt várunk és azt mondják,hogy a lányok életképesebbek mint a fiúk,tehát,ha Ő is hamarabb jön,akkor hátha még ennyi "baj" se lesz.Amúgy most felpörgött.Megnyugodtam
2013. márc. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van már én sem félek úgy mint az elején, mert ha 1 hét múlva születne meg semmi baja nem lenne.Az elején voltam inkább parázós.Most nekem is elkezdett jobban mozgolódni:)
2013. márc. 25. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 2-3 napban nekem is jóval nyugisabb.

21 hetes km

2013. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt nyugis alig mozgott ma meg nem akarja abba hagyni. tálán érzi hogy jövőhetén már meg lesz ha kiakar jönni ha nem :) császáros leszek. 37+6hkm
2013. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!