Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért rázza ki 30 hetes...

Miért rázza ki 30 hetes babámat a hideg a pocakomban? Vagy mi ez a mozgás?

Figyelt kérdés

Néha megrázkódik a hasamban a kisfiúnk. Nem először csinálja, kb 2-3 hete tűnt fel először. Mit csinálhat olyankor? Tutti hogy nem csuklás, mert azt 3 napja éreztük először és az teljesen más volt.

Olyan mint amikor az embert kirázza a hideg, megborzong, egy pillanatnyi borzongás... Mi lehet ez? Egy picit megijeszt. Nem tudom mihez kötni, ételhez-italhoz-fényhez-hangoskodáshoz, sima nyugodt helyzetben csinálja.


2013. jan. 25. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Akaratlan izomremegés, mert még fejletlen az idegrendszere, előfordul az ilyen, ne aggódj.

Néha még születés után is megfigyelhető.

2013. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hideg biztosan nem rázza ki a hasadban; a magzatvíz közel állandó hőmérsékletet biztosít neki.
2013. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,gondoltam hogy a hideg nem rázhatja ki :) csak a mozgást próbáltam hasonlítani valamihez hogy érthető legyen.

Arra nem is gondoltam, hogy akaratlan rángás, de megnyugtató.

Köszönöm szépen!

2013. jan. 25. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy hirtelen mozdul, vagy amit már előttem is írtak. Esetleg alszik, és közben mozdítja valamijét. :)
2013. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De jó h olvastam ezt a kérdést!én 33 hetes vagyok de én is rendszeresen érzem ezeket.fogalmam sem volt h mi ez,még a dokinak is mondtam,de ő se tudta :S

én is a hidegrázáshoz hasonlítottam

(ettől függetlenül kedves 2. nem vagyunk buták a kérdezővel,csak olyan MINTHA az lenne,gondolom aki gyereket vállal az tudja h lehetetlen h fázzon a pocakban a baba)

2013. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!