Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretkezés után picit pecséte...

Szeretkezés után picit pecsételtem. Hagyjunk fel egy darabig a szexel?

Figyelt kérdés
9+4 hetes vagyok, szeretkezés után volt 1-2 maszat a bugyimon, utána semmi sem volt. Akkor most egy darabig inkább ne szeretkezzunk?

2013. márc. 25. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

én a helyedben biztos felhagynék legalább a 12. hétig a szexszel. beszélj az orvosoddal, mit ajánl.

nekem volt egy vetélésem, így mi a 12. hétig felhagytunk vele. most is csak óvatosan :)

16hkm

2013. márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En is így gondoltam, h 12. hétig hanyagoljuk.

Koszi a választ.

2013. márc. 25. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a dokim, szex mehet, amíg nincs utána semmi maszat, ha van, akkor stop! szóval én is abbahagynám!
2013. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor fel is kell! Nálunk sincs szex most se a 12. hétig, a lányommal is pecsételtem szex után akkor eltiltottak!


7+2 hkm

2013. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, mitől volt az a maszat a bugyidon. Egyszer nekem is volt a 8. hét körül. Akkor egy hétig pihentettük a dolgot, azóta semmi probléma. Valószínűleg csak a hüvelyem sérülhetett picit. Természetesen, ha újra pecsételés lett volna azóta, akkor mi is kivárjuk a 12. hetet.


Ha nagyon aggódsz, akkor viszont hanyagoljátok a szexet, mert ugye az a biztos.

2013. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.
2013. márc. 25. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!