Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39-40 hetes kismamák! Hogy...

39-40 hetes kismamák! Hogy bírjátok? Izgultok már? Én hétvégére vagyok kiírva, van már keményedés, alhasi görcsök, szeméremcsont fájdalom, szurkálás a petefészek környékén + vizesedés kézfejen, lábon. Kíváncsi vagyok meddig húzom.

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! én csütörtökre vagyok kiírva, nagyon remélem,hogy már nem húzom sokáig!legkésőbb másodikán szülni akarok,még akkor is,ha ez nem kívánságműsor! :)

sokat feszít a baba,olyankor mintha a méhszájamat vagy egy ideget nyomna, szörnyen nyilall ott lent. esténként kisebb derékfájásokba csap át. reggelente távozik egy kisebb darab nyúlós izé,de már kezdek kételkedni,hogy nyákdugó,mert már lassan 2 hete szinte minden reggel találkozom egy kis darabbal. gondolom, ha nyákdugó lenne,már elfogyott volna mostanra :) keményedés nekem is van néha,de nem kellemetlen,csak ha felállok érzem,hogy feszül. a lábam csak egyszer láttam pufinak, de esténként sokszor van benne kellemetlen érzés.

kíváncsi vagyok hogy fog beindulni a szülés és mikor. csütörtökön vizsgál a dokim,remélem van valami tuti technikája szülésbeindításra! :)

2013. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Én is nagyon kíváncsi vagyok hogy fog elkezdődni, bár már azon aggódok h majd be kell indítani. Ha ezek a frontok nem értek el hatást, akkor nem tudom mi segítene :)) Nálunk ilyenkor már csak NST van, aztán oxytocinos terhelés, vizsgálat nem. Nálam inkább az egyre sűrűbb folyás a jellemző.
2013. márc. 25. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Keményedés, mensis görcsök, szeméremcsont fájdalom, szurkálás. Minden pipa, vizesedni hál isten nem vizesedem, de fáradékony vagyok, és 3. reggel volt ma, hogy hányingerrel keltem, viszont most sikerült 6 órát teljesen végig aludnom ébredés, vagy wc-re rohanás nélkül :)

Remélem a héten beindul, mert már nem bírom az sztk-ba járást :)

39hkm

2013. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!