Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok, első...

9 hetes terhes vagyok, első babámat várom. Az normális, hogy az alhasamba nyomó érzést érzek? Nem fáj max egyszer fájt, hanem nyom? Meg az normális, hogy ha nem vagyok rosszul mert csak ritkán vagyok rosszul akkor nem érzem, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális nekem is ez volt. Ha nincs túl sok tünetet, az nem gond. Csak vérzés és görcs ne legyen! A hasad alja pedig azért fáj, mert a méhed változik, alakul, ezt érzed.
2013. márc. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor semmi baja a babámnak?!

Szerdán megyek dokihoz megint, terhesgondozásra először mit fog vizsgálni uh-n is megnézi?

2013. márc. 25. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem állapították meg a szívhangot, akkor ismét lesz egy UH.

Annak csak örülj, ha nem vagy rosszul, én sem voltam.

A nyomásérzés teljesen normális, nő a méhed, képzeld mennyi hely kell majd a babának. :)

2013. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A várandósságom elején én is idegeskedtem kicsit, aggódtam, mivel ugye a baba mozgását még nem éreztem, és két vizsgálat között sosem voltam benne biztos, hogy minden rendben van-e. Szerintem sokan vannak ezzel így. Talán a 13. heti ultrahang volt az, ami elég jól megnyugtatott, ott már szinte egy "kész" kisbabát láttam, mocorgott és a doki nagyon normális volt, megnyugtatott, mindent elmagyarázott és mondta, hogy minden rendben. Ezután kb. a 18. héten kezdtem el érezni a kisbabám mozgását és onnantól kezdve sokkal nyugodtabb vagyok.


A nyomó érzés, néha feszülés, kezdetben nekem voltak menstruációs görcs-szerű (de sokkal enyhébb) érzéseim - ezek mind azért vannak (ahogy előzőek is írták) mivel változik, nől a méhed, nyúlnak a szalagok. Szóval nyugi! :)

2013. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat most azért megnyugodtam! :)
2013. márc. 25. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájdalmacskák, nyomások előfordulhatnak, épp beágyazódik, fejlődik a "csimasz" :). Egyik terhességemnél sem voltam rosszul, max. finom émelygés.
2013. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, mind normális!
2013. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!