Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevéltea hamarabb...

A málnalevéltea hamarabb beindíthatja a szülést? És tényleg segít a tágúlásban? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
36 héttöl iszom, csak kiváncsi lennék rá

2013. márc. 26. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ittam a 37 héttől napi egy bögrével. 4 nappal túlhordtam a kisfiam. Este nyolckor kezdődtek a fájások, de még csak 10 percesek voltak. hajnal 6 körül lettek 2-3 percesek. Mi akkor mentünk be a kórházba, mert szinte itt van a szánkban. 10:20kor repesztettek burkot,mert cseppet elhúztam a dolgot, mert sokat beszélgettünk a szülésznővel, de akkor már 3 ujjnyira nyitva voltam. Burokrepesztés után 3 órával már a hasamon feküdt a kicsim:-)

Beindítani nem indította a tea a szülést, de lehet,hogy a tágulásban szerepe volt. Nem tudom, hogy mi lett volna, ha mondjuk nem iszom. Ártani nem árt.

Könnyű és gyors szülést!

2013. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36. héttől ittam rendszeresen, mellé szedtem a homeós bogyókat (cimcifuga, callophylum). 11 nappal korábban szültem, viszont fájásgyengeség miatt oxit kellett bekötni. Én nem tágultam könnyebben/gyorsabban tőle.
2013. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. márc. 26. 13:52
 4/6 anonim válasza:
Én is a 36. héttől ittam, és szedtem mellé a homeopátiás bogyókat is. A szülést nem indította be hamarabb, és biztosra nem tudom, hogy attól-e, de a magzatvíz folydogálásától számítva 3 és fél óra múlva megszületett a 4 kilós kisfiam, amiből 2 és fél óra volt a tágulás! Első baba volt, most 34 hetes vagyok, de most sem merném másképp csinálni! Remélem segíteni fog ismét, és neked is ezt kívánom!
2013. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált! Az utolsó hetekben gyönyörűen felpuhult a méhszájam, és az elsőnél 3, a többinél 4-5 cenire kitágult magától, mire szülni mentünk. És gyorsan kibújtak a babák, nagyon rugalmas volt a méhszájam, nem is sérült sosem.
2013. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36.héttől ittam, szedtem a homeós bogyikat, 19 órát vajúdtam, fájásgyengeség lett a végén, 4 ampulla oxival...nem hiszem, h segített..nem tartom valószínűnek,hogy most ketteskével inni fogom...
2013. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!