Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AZ NST vizsgálat eredményéből...

AZ NST vizsgálat eredményéből lehet következtetni arra, hogy mennyi időn belül születik meg a Pici? 37. hkm

Figyelt kérdés

Első babámat várom, és holnap megyek először NST vizsgálatra. Tudom mi az az NST, csak azt nem, hogy esetleg meg tudják e belőle mondani, kb. mikorra várható a Kicsink érkezése (gondolok itt 1 hétre, esetleg 3-4 hétre...) Vagy erre a választ csak a rá következő méhszájvizsgálatból tudhatom meg?


(Csak értelmes válaszokat várok, sajnos még tapasztalatlan vagyok e téren, nem ér lehurrogni).



2013. márc. 26. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, erre nem lehet alapozni.
2013. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, én a negyedik nst-n voltam egy szerdai napon,nem volt semmi jele,hogy ki akar bújni,zárt volt a méhszájam, csütörtök délutánra meg volt a kisfiam.
2013. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,az elfelejtettem írni,hogy délután 4-re mentem nst-re és este 10- kor elfolyt a magzatvíz,pedig azt mondta a doki,hogy biztos indítani kell majd,mert semmi jele,hogy elő akarna bújni.
2013. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mint a kettőtöknek ment a zöld kezecske :)
2013. márc. 26. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Első kicsi, 6hetet feküdtem, második NST, a doki soron kívül azonnal behívott, olyan fájásaim voltak(a gép szerint)

Egy hétre rá szültem csak. És a méhszáj vizsgálatra se nagyon adj, mert az is napok-órák alatt változhat.

2013. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Du. 1kor voltam NST-n, semmi különös nem volt. Du. 3kor éreztem az első fájást, 4kor meg már kezemben volt a fiam. A kórházba is alig értünk be. [második gyerek, az első is gyors volt, de azért ennyire nem]
2013. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet! Hacsak nem már a valódi méhösszehúzódásokat, azaz a beindult szülést mutatja ki!
2013. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!