Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem a 40 hétba vagyok....

Majdnem a 40 hétba vagyok. Nagyon sokat fáj a hasam de nem keményedik és már órák óta csak fáj ez lehet a szülés megindulásának a jele? Vagy minden esetben keményedik a pocak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresek a fájások?
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2-3-7-10percesek de keményedés az semmi
2013. márc. 26. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen keményednie kéne, ezek csak jósló fájások. Zuhanyozz, sétálj, hátha elmúlik!
2013. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem nekem így kezdődött a szülés. Rendszertelen jóslók rendeződtek és erősödtek!:) De ez ritka.
2013. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 moonfairy válasza:
Szia! Azt mondják, hogy rendszeres fájásoknak kellene lenniük (pl. 20 percenként vagy 10 percenként vagy 5 percenként)és min. 30 másodpercig kellene tartaniuk,ha ilyet érzel, akkor tuti jön a bébi! Kitartás :)
2013. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell érezned a keményedéseket, de rendszereződnie kell a fájásoknak! Mi a helyzet azóta?
2013. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak josló fájás volt.Pedig azt hittem hogy már lassan itt a baba de úgy tűnik be kell feküdnöm és indítani fogják.
2013. márc. 28. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!