Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP vizsgálatot kérő lapon a...

AFP vizsgálatot kérő lapon a súlynak releváns szerepe van az eredmény meghatározásában vagy csak tájékoztató jellegű?

Figyelt kérdés
1,5 kg-gal kevesebb került a lapra a valós adatnál
2013. márc. 27. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
számít, de másfél kiló tévedés nem sok.
2013. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rà lesz írva a leletedre, hogy a sùlyod alapjàn szàmoljàk ki, ùgyhogy a vizsgálat szempontjàbòl fontos.:) nekem 2kgmal több lett beírva mert nem bírtam előző este enni és vm-ért lement az a 2kg bàr nem tudom, hogy ez közrejàtszott e de nekem az àtlagnàl magasabb lett az eredmény és mehettem plusz kivizsgàlàsokra de szerencsére minden rendben:) 20+3hkm
2013. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nekem 2 héttel korábban töltötték ki a lapot, s azóta nőtt a testsúlyom 1,5 kg-mal.

jelezzem az orvosnak ezt? át tudja számolni az eredményeket a valós testsúllyal?

2013. márc. 27. 07:39
 4/8 anonim ***** válasza:

1,5 kiló kétlem, hogy számítana, de ettől függetlenül jelezheted a biztonság kedvéért.


Nekem a baba korát írták el egy héttel (ami arányaiban szerintem többet számít), mikor szóltam, újraszámolták és alig változott az eredmény.


De a lényeg: szerintem azért szólj, Te is nyugodtabb leszel ha mindezt egy nőgyógyász mondja el, nem vadidegen emberek. :)

2013. márc. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam, hogy ekkora jelentősége van a súlynak. azt hittem, csak tájékoztató jellegű.
2013. márc. 27. 08:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam magasabb súly került a lapra, 34-nek írták a korom, a fogantatásakor 33 voltam, és nekem is magasabb lett az érték. Szerintem is jobb lenne ha pontos értéke kerülne a lapra.
2013. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másfél kilónak semmi jelentősége!
2013. márc. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A túlsúly növeli a kockázatot, ezért tüntetik fel, viszont másfél kilónak nincs jelentősége.
2013. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!