Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Tesco vollkorn toast kenyerb...

A Tesco vollkorn toast kenyerben van feher liszt?

Figyelt kérdés
Terhessegi diabetesem lett es nem ehetek ugye feher lisztet, ebben van?
2013. márc. 27. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez óriási tévedés, hogy nem ehetsz fehér lisztet. Ehetsz, csak számolva, és a legjobb mondjuk teljes kiőrlésű liszttel keverve. Én inzulinos vagyok már, de eszem pl. palacsintát, fele-fele lisztből. Nem megy fel tőle a cukrom.
2013. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem eszem fehér lisztet, IR-es vagyok. A vollkorn cuccok nem a legjobbak. Ajánlom a Purpur kenyeret, finom és jó.
2013. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen van, én úgy tudom. Attól meg Vollkorn, van benne fehér liszt. Szoktam venni Bakonyi barna kenyeret, amire az van írva, hogy teljes kiörlésű liszttel, de ha megnézed a hozzátevőket, abban is van fehér liszt.

Most megnéztem a Bakonyi barnát, az van ráírva, hogy 31% teljes kiörlésű búzaliszt, a többi pedig rozsliszt és búzaliszt keveréke. Szerintem ilyet ehetsz, hiszen rozslisztet és teljes kiörlésű lisztet is tartalmaz, a fehér búzaliszt a kevesebb benne.

Vegyél Norbi Update 1 kenyeret, az tuti jó diéta alatt.

Vagy az igazi teljes kiörlésű rozskenyér pl. ez: [link]

De nagyon kevés arányban ezek is tartalmaznak búzalisztet.

2013. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van benne! Csak 28,5% a teljes kiőrlésű benne, a többi fehér liszt. De ehetsz azt is, csak ki kell számolnod, hogy a szénhidráttartalma belefér-e a napi adagodba. Én Norbis kenyeret eszem, abban kevesebb a szénhidrát.
2013. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!