Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kell aggodnom hogy a...

Mennyire kell aggodnom hogy a lepény a kűlső falon tapad? Mert a védőn azt mondta ne nagyon bravurozzak. Télleg jobban kell figyelnem?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy űtésektől,nyomásoktol,de akármitől leválhat mert nagyon érzékeny a méhlepény..érzékenyebb mint a baba.mondta jobban kell vigyáznom magamra,pihenjek tőbbet,ne erőltessem tul magam.télleg ennyivel másabb ha itt kivűl van megtapadva mint ha belűl lenne?emlitettem neki hogy kifeszűl a hasam ha csokit eszem és mondta hogy valoszinű hogy megfordul a baba és ezt érzem.de ez nem korai?azt mondja szerinte nem mivel 2. baba..13 hetes kismama
2008. jún. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon vigyázz magadra!

Ílyenkor nagy a vetélés veszélye, de majd elhúzódik, nekem is a 18. héten volt ott, de egy hó múlva már rendben volt. 5 hetes baba anyukája

2008. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most ez a mellső falon tapadás? Mert igy még nem hallottam hogy külső falon van.
2008. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! A múltkor az uh nekem is a mellső feli tapadást írta ki. Akkor nem is volt időm, megkérdezni a dokimat, csak itthon olvastam el a leletemet. 1 hétig görcsöltem rajta, egy másik, nem körzetis védőnőt is megkérdeztem, aki azt mondta, hogy ez aztán a nagyon veszélyes dolog. Készüljek arra, hogy a végén majd "kőkeményen feküdnöm" kell! Hát ki is akadtam rendesen, mert én a harmadik babánkat várom és ugye az én örökmozgó csemetéim mellett, segítség nélkül ez elég nehézkes lenne. Na szóval 3 hétig ezen rágtam magam, mire megint elkerültem a dokimhoz, aki megnyugtatott, hogy semmi ilyenre nem kell számítani. Mellesleg az akkori uh vizsgálaton már hátsó falon tapadó méhlepény eredményét írta ki az uh. Hogy van ez?, kérdeztem, mire a doki azt mondta, hogy ezt az uh berendezéshez kötött számítógép bizonyos jelek alapján adja meg. Most hátsófalon tapadt-e meg vagy mellső falon? Nem tudom. Pedig a dokim magánrendelőjében 4d-s uh-gal nézi meg mindig a babát.

A legjobbakat!

Egy 17 hetes kismami

2008. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok: Itt feltettem egy szinte ugyanilyen kérdést és mindenki azt írta rá, hogy badarság, hogy feküdni keljen vele meg többett pihenni...
2008. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem is mondta hogy mindig pihenjek..de ne is ugráljak ugy mint eddig.az tésektől ,rugásoktol ovjam magam,ugye van egy 4 éves kislányom és tudja hogy ott a kisteso még is néha elfelejti..akkor megijjedek.nem rugott meg soha,de egy izgága csajszinál nem tudom mire számitsak.:D
2008. jún. 11. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Feküdni csak akkor kell amikor felépp vmi amit kiválthat. De ezt a doki folyamatosan figyeli. Illene vigyázni magadra. A legfontosabb hogy ne emelj, és szexben is óvatosan. Ha bármi felépp pl. vérzés , vagy görcsölés, akkor menj dokihoz. De addig nincs semmi baj, még el is mozdulhat onnan a méh növekedésével . Később majd esetleg szülés előtti utsó hónapban előfordulhat hogy feküdnöd kell, ha nyilik a méhszáj, vagy kezd válni a lepény. Ha nem mozdul el, akkor császárra számithatsz a végén.

Ütésre nyomásra is nagyon figyelj oda. Picikédnek mondd meg hogy anya hasában ott a kistesó és óvatosan. De a reflexed ugyis segit majd. Meg ahogy nő a pocid úgy a kislányod is egyre jobban megérti majd.

2008. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!