Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes genetikai ultrahangon...

18 hetes genetikai ultrahangon voltam ma, visszarendeltek 2 hát mulva, mert a négyüregü sik nem ábrázolodik egyértelmüen! Mit jelent ez? Baj van a babámmal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ott nem kérdeztél rá?Nem mondtak semmit?

Azt jelenti hogy a szívnek nincs olyan rendellenessége amit úgy hívnak négyüregű!Nyugi!

2013. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Semmit sem mondtak!!

A négyüregű sik az a sziv; és nem ábrázolodik?!

2013. márc. 28. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat,rosszul fogalmaztam,hülyeséget írtam,első vagyok
2013. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
olvasd el a linket
2013. márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de nem tudtam megnyugodni! :'(
2013. márc. 28. 13:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha baj van,azt mindenképp mondták volna.A következő ultrahangon már biztosan jól fog látszani minden a szívén.
2013. márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg érte, hogy nem tudok szakmai szavakkal fogalmazni, de nekem az UH-on az orvos úgy magyarázta, hogy a szívén látszódnia kell ilyenkor már a szívnek mind a négy kamrája, ami az UH-on kinagyítva úgy néz ki a szíven belül, mint egy kereszt. Azt mondta a doki, hogy ezt kell még figyelni ezen az UH-on, és lehet, hogy a Te babádnál ezt nem látta az orvos. (mármint a négy szívkamrát)Én legalábbis erre tippelek.

Megnyugtatni nem tudtalak, de szerintem, ha nagyon nagy baj lenne, akkor mondta volna az orvos, hiszen neki kötelessége tájékoztatni a páciensét minden fontos dologról. Próbálj megnyugodni!

Minden jót Neked!

2013. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azota beszéltem a védőnővel is és ő is ezt mondta amit leirtál :) kicsit megnyugodtam,de nagyon várom április 11.ét!!
2013. márc. 28. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy baj van, csak nem látták rendesen, ezért kell újra menned.
2013. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!