Tesztelhetek mar?

Figyelt kérdés
18.-a korul volt p.eresem.vegig "dolgoztuk" a honapot.igy ha minden igaz most 11 napos vagyok (remelem) holnap mar 12. Ma vettunk gabriel tesztet,reggel mar megcsinalhatom???olyan turelmetlen vagyok.netes kalkulacio szerint ma volt az elso tesztelesi nap.
2013. márc. 28. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a menzim előtt egy nappal csináltam és pozitív lett. Inkább menzid előtt párnappal érdemes csinálni.

12 hetes kismama

2013. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj egy pár napot!
2013. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg legalább a nemvárt 1. napját, de inkább a 2-t, ha nem jön meg, az plussz reményadó!
2013. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a nemvárt utánni napon csináltam tehát a 15.napon akkor lett halvány +.Sokan mondják hogy nem szabad a nemvárt előtt csinálni mert ha + jön ki és mégis megjön akkor nagy a csalodás...remélem baba van majd irj drukk..
2013. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát a gabriellel nekem nagyon rossz tapasztalatom van, nekem nagyon későn mutatta ki a babát mindig. A medi lab és a digitális cb volt mindannyiszor a legkorábban pozitív amikor a többi teszt még bőven nega volt (még a 10-es tesztek is).


De ha mondjuk türelmesen kivárod a nemvárt napját vagy még 1-2 napot akkor már szerintem a gabriel is pozi lehet.


Drukkolok, írd majd meg az eredményt!


2 éves, 6 hónapos és 5 hetes pocaklakó gyerkőc anyukája

2013. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem birtam megallni.....negativ.de remelem csak koran volt.fiaim is gyorsan sikerultek.ha nem jon meg tesztelek ujra.addig mar nem.
2013. márc. 29. 05:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Kora dellott ki akartam dobni a tesztet,de azert meg rapillantottam.....lett rajt egy halovany csikocska....lehet,hogy ott volt hajnalban is csak lampafenynel nem latszott....nagyon remenykedem.cickoim fajdogalnak de nem olyan veszesen mint anno nagyfiamnal (kicsinel egyaltalan nem fajt)kedden es szerdan fajogatott a pocim az elmult(mensi elott nem marad abba csak ha megjon)masfel eve kb mensi elotti 2 hetben sokat vagyok rosszul,szedules,gyengeseg,latas romlas ilyenek.ezek most nem jelentkeztek....miert telnek ilyen lassan az orak??legyen mar 2nappal kesobb!!!!szerintetek??
2013. márc. 29. 16:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma teszteletem pozitivat :) :) :)
2013. ápr. 2. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy-nagy gratula!!!
2013. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!