Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pest megyei Kismamik hogy...

Pest megyei Kismamik hogy vagytok? Ki hol jár? Eleje, vége közepe? Szeretitek a terhességet? Dolgoztok, vagy otthon vagytok? Ki hol fog szülni?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért, de gondoltam megismernék pár kismamit :D Lehet esetleg távoli is, közeli is, én a Szt. Imrében fogok szülni hamarosan. Egyenlőre ápr 10, de majd kiderül :)

2013. márc. 29. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)Ma egy kicsit feszül a hasam,nem tudom mitől,lehet nől:)

23 hetes vagyok:)Július 27.-ére vagyok kiirva:)

Imádom a terhességet főleg mikor mozog:)

itthon vagyok veszélyeztett terhesként:S

Bajcsyba fogok szülni:)

2013. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Második babánkat várjuk!33 hetes vagyok,május 18-ra vagyok kiírva!Itthon vagyok a nagyobbal,aki most tölti majd a 3-at!:)

Hát én nem szeretek terhes lenne,szeretnék már túl lenni rajta,elég sok problémám volt,így jobb volna már látni Őt!:)

A Bajcsyban fogok én is szülni!:)

2013. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, a szt imrében fogok szülni júliusban. Itthon vagyok veszélyeztetettként, szeretek terhes lenni, de most valahogy mégse :) Néha imádom, de amikor alig bírok mozogni legszívesebben már most megszülnék :)
2013. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok, második terhesség.Az első terhességem imádtam, de ez most nem esik túl jól. Rengeteget voltam, vagyok rosszul.És megint a szüléstől rettegek. Minden éjjel ébren vagyok 3 órát, gyakran rémálmom van mindenféle témában. Már várom a végét nagyon.
2013. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát a mozgásképtelenségről én is tudnék beszélni utolsó előtti :D Persze imádom, habár az elején alig bírtam valamit megenni, és így a végén mindenemet szétkalimpálja, mégis szeretem. Valahogy olyan jó érzés. Persze néha érdekes dolgokat kívánok meg. Pl 1-2 hónapja megkívántam az unicumot, amit alapjáraton utálok, meg úgy az alkoholt sem részesítettem nagy előnyben... Most 39 hetes vagyok, és már várom, hogy láthassam. Ti tudjátok a nemét? Van még olyan egyáltalán, aki nem tudna rajtam kívül? :D
2013. márc. 29. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, én sem tudom,de ha minden igaz 9-én kiderül :)

az alkohol én sokszor megkívánom, de csak amíg elém nem rakják, mert amit megérzem a szagát már nem kell :)

2013. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert én ugye nem tudom, egyszer kérdeztük és takarta magát, de az sztk-s orvosok amúgy sem mondanák meg... :(
2013. márc. 29. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én 28 hetes vagyok júniusba szülök a János Kórházba :) Nem nagyon szeretek terhes lenni, jobb lenne ha már kint lenne és puszilgathatnám, de lassan eljön annak is az ideje :) Én mióta tudom hogy jön a kis csoda nem dolgozom, itthon vagyok. Ja és kisfiú :)


Mindenkinek boldog babavárást :)

2013. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3asvagyok, megint :)

Én is sztk-ba járok, de nekem a fiamnál is meg akarta mondani a doki, csak takarta magát. Most majd kíváncsi leszek, mert a doki hajlana rá, de a babától függ :)

Hova valósi vagy megkérdezhetem? Akár priviben válaszolhatsz!

2013. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én ma töltöm a 37. hetet, és ma van az utolsó munkanapom...

Eddig imádtam a terhességet, tökéletes volt, ha szabad ilyet mondani, de a napokban kezd kényelmetlen lenni. Keményedések, jósló fájások, no meg a kisfiam "tombolásai" amikor belendül... Viszonylag kicsi a pocakom, ezért elég szűkös lehet neki odabenn...

De ezt leszámítva jól vagyok.

Ja, és a SOTE II-n fogok szülni.

2013. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!