Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Várandós kismamák a vége felé...

Várandós kismamák a vége felé 35. hét táján otthon a nagyobb -még nem ovis, tehát 3 év alatti- tesóval, hogy bírjátok cérnával? Ki hogy vészelte át ezeket az utolsó heteket?

Figyelt kérdés
Sajnos időnként türelmetlen vagyok, mikor nyaggat a lányom, hogy többet játszunk-foglalkozzam Vele, ide menjünk, oda menjünk stb, mert a fizikai nehézségek, állandó fáradtság miatt (alig tudok már mozogni, aludni stb stb.) lelkiismeretfurdalásom van:(( A lányom viszont többet szeretne belőlem:) És ez még csak a kezdet...:)
2009. szept. 20. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Háát, akkor készülj, hiszen ha megszületik a kicsi, akkor a lányodnak még több figyelmet kell adnod, hogy ne érezze azt, hogy ő itt "feleslegessé vált"!
2009. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár én még csak a terhesség felénél járok, a fiam 16 hónapos és megyünk minden hová. Este nagyon korán lefekszem, 1 órával miután ő és alszom míg ő. Így tök jól kibírom. Délelőtt sétálunk piacozunk, délután 3 óra játszóterezés, emellett főzök mosok takarítok. Csak a szülést nem várom mikor itt kell hagyjam 3 napra, azt nem tudom hogy fogja megélni. Te is pihenj amikor ő pihen és sokkal jobban fogod bírni.
2009. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!