Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik mennyire aktív ma a...

Kismamik mennyire aktív ma a babátok? Hányadik hétben jártok? HOgy érzitek magatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát az én kisfiam ma nem nagyon aktív,de meg is tudom érteni,hiszen az időjárás is olyan szomorkás,itt esik az eső,és rám is nagy hatással van,mert csak nézek ki a fejemből,meg olyan nyomott vagyok.Akkor a kisfiam miért lenne aktív?!Tegnap még aktív volt,de ma nagyon nem.Nem baj,had pihenjen,már nem sokáig élvezheti anya védelmező méhét :D

Egyébként 34+3 hetes vagyok,és olyan fáradt vagyok,mint aki nem is tudom mennyit dolgozott.Csak ásítozok,pedig 11kor keltem fel. :/ Hát fájdogál a hátam,néha vannak görcseim,keményedni keményedek egy nap többször is,fájnak a combtöveim meg a szeméremcsontom annyira,hogy menni alig bírok,már nem esik jól semmilyen étel amit eszek,minden evés után hányingerem van meg émelygek,viszont ugyan akkor kívánok is össze-vissza mindent :/ Úgyhogy így össze-vissza vagyok :/ Nem bánnám már ha megszülnék,mert már tényleg terhes vagyok!De még azért jó lenne ha 2-3 hetet bent maradna,és a 37. vagy 38. héten megszülethetne.

És te hogy vagy kedves kérdező??Neked mennyire aktív ma a babád??

2013. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok , iszonyat álmos,fáradt vagyok...Baba az elmúlt napokhoz képest (amikor jött a hideg front, meg esett a hó ) ma egész aktív...


És Te kedves kérdező hogy vagy ?

2013. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az én babám a napokban nem nagyon aktív:( Ma töltöttük a 34 hetet. Én is már nagyon kivagyok és tényleg "terhesnek" érzem magam.Egyre több a savam, egyre kevesebbet alszom.
2013. márc. 29. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt napokban szinte állandóan mocorgott, a mai nap meg épp hogy egy egy kis rúgást el lehet kapni :D:D

28hkm :)

2013. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én babám ma aktiv eléggé igaz ma sokat is buszoztam és attól mindig aktiv lesz :) Hát már én is nagyon "terhesnek" érzem magam már alig várom hogy kint legyen. 38+3hkm
2013. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma éppen hogy mocorgott, de tegnap nagyon aktív volt, többször bejelentkezett. :) Úgy tűnik, ma éppen kipiheni a tegnapi napot. :) Te kedves Kérdező? Hogy vagy?


19 hkm

2013. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rettegek az éjszakától:O napok óta nem alszom:(
2013. márc. 29. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám nem volt túl aktív ma. 22. hétben vagyok, és bár fáradtan, de jól vagyok, köszi! :-)
2013. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!