Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július elejére várjuk a...

Július elejére várjuk a kisfiunkat. Mit vegyek a babának, milyen ruhákat stb? Elsö babóca

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 14:58
 1/5 szsuzs ***** válasza:
ne csak nyáriban gondolkozz...mképp vegyél néhány hosszú ujjú bodyt, meg rövid ujjút, alul kipatentolható rugikat, a legjobb ha ujjatlan, azt tudod variálni a hosszú ujjúakkal, kis pamut sapi, kardigán...
2013. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4. gyermekemet várom aki kisfiú szintén júliusban születik így tudok neked segíteni mik azok amire szükségetek lesz.

Kiságy+ matrac Brendonban nagyon szép kiságy 25.000Ft, 5000Ft egy új matrac

Babakocsi ebből érdemesebb a többfunkciósat venni, ami praktikus könnyű, külön legyen a váz rész, erre lehessen csatlakoztatni a babahordozót, a mózeskosarat,a sportrészt. Mi egy Hauck Malibu modelt választottunk boltui kiállított darab új így került 45.000Ft-ba, kaptunk hozzá pelenkázó táskát és esővédőt is.


Pelenkázó jó ha van, de mi nem igen használtuk.


Fürdetéshez:

1 babakád+ állvány

Tisztálkodó szereket a gyermekorvos ír fel az első időkre.


Orrszívó

Köldök ápolásához való szerek

2 db törölköző


Ágynemű:

2 db ágynemű garnitúra

2 db lepedő

10 darab textilpelus

2 vékony kis pléd

1 vastagabb pléd


Ruházat:

8-10 darab rugdalódzó

10 db body kb 7 hosszú 3 rövid ujjú

2 db napozó

2 kis zokni

3-4 darab kis nadrág

3-4 darab hosszú ujjú vékony felső

2-3 darab kis sapka


Pelenka 2-5 kg.ig két nagy csomag

Törlőkendő 4 csomag

2013. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, evvel tényleg sokat segítesz, szerinted nem korai még elkezdeni a vásárlást?
2013. márc. 29. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem korai, egyben sokba is kerülne hirtelen megvenni mindent, és a fő szempont, most még könnyeben mozgunk, nincs kánikula, a legalkalmasabb időszak, hogy beszerezzük amik kellenek a picuroknak!:)
2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy le leszek pontozva, de hát ilyenek az emberek. Amikor én születtem, édesanyám minden hónapban egy borítékba betett annyi pénzt, amennyit költött volna a szükséges dolgokra. Viszont amikor megszülettem, apukám csak aznap vett meg egy takarót, és egy ruhácskát, amiben hazahoztak. A többi dolgot meg a nagyszüleim, a keresztszüleim, meg a nagynénémék vették meg, abból a pénzből, amit jóelőre elrakott. Babona vagy nem babona, én sem fogok merni megvenni semmit, sajnos van az ismerettségi körünkben olyan, akinek a 37. héten a köldökzsinór a nyakára tekeredett, és a szülés után hazamentek baba nélkül a kész babaszobás lakásba. Ismerősöm hónapokig utána a szüleinél lakott, mert annyira nem bírt bemenni a saját lakásába, mert már minden elő volt készítve. Tudom, hogy nem ebből kell kiindulni, de bármi megtörténhet.
2013. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!